Yvonne Turnernek ajánlják győzelmüket

2018.04.10

2018.04.07. U11, 7. forduló, H csoport

Hunyadis Darazsak – Soproni Sportiskolás Zsiráfok 20-57 (0-12, 9-10, (4-7) 0-14, 7-28)
Hunyadis Darazsak: Fekete Loretta 1, Meszlényi Szonja 1, Füzi Sára 1, Koczor Cintia -, Gavenda Hanna -, Hiegl Gisela -, Ilyés Fanni -, Lichtl Liána 9, Ács Regina 5, Horváth Hanna 2, Vinkovits Dorka 1, Kackstetter Léna -, Horváth Izabella –

Farkasné Babos Szilvia (edző): A Sportiskolás Zsiráfok ellen hoztuk megint a szokásos formánkat. Első meccs = katasztrofális játék. Úgy látszik ezen nem tudunk túllépni. Amíg nem védekezünk, nem harcolunk, fegyelmezetlenek vagyunk nem csak védekezésben, hanem a támadásokban is, addig nem lesznek sikereink, hiába dolgozunk ki néha szép helyzeteket. Végre be kéne látni a lányoknak, hogy nem elég a 3. negyed végére felébredni. Gratulálok a Zsiráfoknak, sajnos ma nem tudtuk semlegesíteni a két extra játékosukat és nem tudtunk egy szorosabb meccset játszani.

Mezőörsi Oroszlánok – Hunyadis Darazsak 30-32 (4-2,4-8, (6-5) 10-4, 6-13)
Hunyadis Darazsak: Koczor Cintia 4, Fekete Loretta 3, Meszlényi Szonja 1, Hiegl Gisela 1, Füzi Sára -, Gavenda Hanna -, Lichtl Liána 12, Horváth Hanna 6, Ács Regina 3, Horváth Izabella 2, Vinkovits Dorka -, Kackstetter Léna –

Jók: A CSAPAT

Farkasné Babos Szilvia (edző): „Egy meccs pihenő után egy kisebb fajta csoda történt a csapat körül. 🙂 Míg vártuk az előző meccs végét, megjelent az Arénában Yvonne Turner! A gyerekek úgy zsongták körül, mint kiscsibék a kotlós tyúkot. Öröm volt látni a csillogó szemeket, hogy sokak példaképe ott beszélget velük, mindenkihez van egy kedves szava, mosolya! Igazi példakép a gyerekeknek, igazi profi hozzáállás! Talán ez a különös dopping volt az, ami miatt egy teljesen másik csapat ment fel a pályára. Küzdöttünk hajtottunk. Nagyon szép helyzeteket dolgoztunk ki a támadásainkban, de a pontos befejezések még várattak magukra. Egy pont előnnyel fordultunk a félidőben, de a fegyelmezetlenségünk miatt 5 pont hátránnyal indultunk neki az utolsó negyednek. Itt olyan koncentrált, fegyelmezett, a taktikai utasításokat maximálisan betartott játékot mutattak a lányok, hogy ilyennel eddig még nem találkoztam! Ez az alázat, akarat, küzdeni tudás meghozta a megérdemelt győzelmet. Aki látta ezt a meccset, azt hiszem, egy darabig nem fogja elfelejteni 🙂 Gratulálok csajok, büszke vagyok rátok, igazi CSAPATMUNKA volt, és nem csak a gyerekek, a szülők részéről is! Ők voltak a „hatodik” ember a pályán :)”