Extra második félidőket produkáltak

2019.03.12

2019.03.09. U12 Felsőház, 2. forduló, Sopron

Soproni Darazsak Akadémia A – Soproni Sportiskolás Bivalyok 47 – 69 (7-21, 6-23 (5-6) 17-12, 12-7)
SDA: Völgyi Lili 12, Plangár Réka 1, Horváth Virág 2, Szlávik Bianka 4, Varga Boglárka 1, Janzsó Alíz 13, Áldozó Anna 2, Herczeg Fióna 1, Kotlik Kata 1, Ábrahám Eszter 2, Bugledich Réka 3, Salamon Réka 5

Ifjú Sólymok KS – Soproni Darazsak Akadémia A 81 – 72 (17-10, 11-11, (5-3) 19-18, 15-25, 14-5)

Farkasné Babos Szilvia (edző): A Sportiskolás Bivalyok ellen a második félidőre fel is ébredtünk, és elkezdtünk kosárlabdázni! Nekiálltunk védekezni, türelmesen, okosan és pontosan játszani, aminek az lett az eredménye, hogy megnyertünk a második félidőt! Ilyenkor bánhatjuk, csak igazán, hogy adtunk egy félidőnyi előnyt a fiúknak és nem tudtunk szorosabb meccset játszani.
Negyed óra pihenés után a szombathelyi fiúkkal vettük fel a harcot. Sajnos az első negyedet itt is ajándékba adtuk és megint a második félidőben kezdtünk el kosárlabdázni. Olyan egyéni és csapatjátékot mutattak be a lányok, hogy igazán büszkék lehettek rájuk a szüleik is! A negyedik negyed pedig egyszerűen fantasztikus volt! Kis szerencsével megnyerhettük volna a mérkőzést így hosszabbítás következett. Sajnos itt már fejben elfáradtunk és rossz döntéseket hoztunk, így az Ifjú Sólymok nyerték meg az összecsapást. Köszönöm szépen csajok ezt a fantasztikus hétvégét! MÉRHETETLENÜL BÜSZKE VAGYOK RÁTOK!