Feljebb léptek egy csoporttal

2017.04.19

2017.04.08. U11 7. forduló

Lackneros Darazsak – Villámló Kovácsok 2-0 (13-46) (0-15; 0-1; /5-3/; 5-16; 3-12)
Lackneros Darazsak: Török Bítia 3, Császár Panna-, Kisvári Niké -, Veszpi Lili 1, Ferstl Patrícia 1, Pintér Lili 3, Budai Zoé-, Ordasi Evelin -, Csaplár Mercédesz-, Salamon Réka 2, Horváth Jázmin 1, Török Dorina 1

Mezőörsi Oroszlánok – Lackneros Darazsak 21-30 (8-12; 3-4; /2-2/; 2-12; 6-0)
Lackneros Darazsak: Török Bítia 7, Császár Panna1, Kisvári Niké -, Veszpi Lili -, Molnár Panna-, Pintér Lili -, Budai Zoé 1, Ordasi Evelin -, Csaplár Mercédesz 4, Salamon Réka 17, Horváth Jázmin -, Török Dorina –

Hollós Dániel (edző): „Nagy reményekkel utaztunk ismét Győrbe az aktuális kenguru fordulóra. A lányok hétről hétre, napról napra fejlődnek, nagyon elégedett vagyok az edzésen mutatott munkájukkal és odafigyelésükre. Úgy gondoltam, most lesz az a forduló ahol meg is mutatják az edzésen tanultakat. Sajnos az első mérkőzés nem úgy alakult ahogyan szerettem volna. Az első félidőben nem tudtunk kosarat szerezni, minden ziccerünket elhibáztuk, kerestük magunkat a pályán. Nem tudtuk tartani az ellenfél legügyesebb játékosát sem aki több mint 30 ponttal terhelte meg gyűrűnket, ráadásul 30 percig a pályán tartózkodott. mivel ellenfelünk 8 játékossal állt ki a mérkőzésre.

A második mérkőzésen a jól ismert mezőörsi csapat ellen játszottunk, fokozatosan sikerült ellépnünk ellenfelünktől, végén győzelmet ünnepelhettünk. Láttam sok biztató jeleket, 2-3 játékosom nagyon szépen küzdött a mérkőzések folyamán, sikerült megérteniük amit kértem tőlük. Nagyon hasznosak számunkra ezek a mérkőzések jövőre sokat fognak belőle kamatoztatni belőle a lányok, nagyon sokat fejlődtek a lányok év elejéhez képest, aminek nagyon örülök. Egy csoporttal feljebb zárjuk a szezont, próbálunk tisztességesen helyt állni! Mindent bele lányok!!”