Két értékes győzelem a karácsonyfa alá a tiniktől!

2016.12.22

2016.12.14.

Soproni Darazsak Akadémia – Kanizsa DKK 76 – 53 ( 18-8, 26-16, 21-19, 11-10)
Soproni D. : Kovács Léna 11, Berki Georgina 10, Gyöngyösi Janka 10, Pfeiffer Virág 8, Tarr Sára 8, Németh Boglárka 8, Dely Bianka 8, Szlávik Anna 6, Deák Kíra 5, Orbán Nikolett 2, Rad Schiwa 2, Kovács Barbara -.

Galavics Edina (edző): „A Kanizsa csapatának kérésére előbbre hoztuk a mérkőzést. Nagyon sok hibával játszottunk, amit nem a tudatlanság számlájára írok, hanem inkább a koncentráció hiányzott! A Kanizsa DKK egy nagyon jó csapat, szépen kihasználta a hibáinkat. Gratulálok a lányaimnak, ez egy értékes győzelem volt!”

2016.12.18.

Kosárlabda Akadémia Pécs – Soproni Darazsak Akadémia 54 – 85 (19-17, 10-20, 12-27, 13-21)
Soproni D.: Tarr Sára 15, Pfeiffer Virág 15, Berki Georgina 12, Németh Boglárka 11, Kovács Léna 11, Deák Kíra 10, Dely Bianka 6, Szlávik Anna 5, Kovács Barbara , Orbán Nikolett.

Galavics Edina (edző): „Az első negyedben akadtak problémáink az ellenféllel, néhány játékosunk a 6. percben érkezett meg a mérkőzésre, de ekkor már 11-3–ra vezetett az ellenfél! Óriási küzdelemmel és jó védekezéssel sikerült a negyed végére feljönnünk, így 19-17–tel zártuk az első negyedet! A 2. negyed elejétől tudtunk alkalmazkodni az ellenfél agresszívabb védekezéséhez , mi is keményebbek lettünk, és átvettük az irányítást! Így végül 31 pontos győzelmet arattunk a pécsi Akadémiás csapat felett!
Köszönöm lányaimnak a 2 győzelmet, amit berakhatok a karácsonyfa alá!
Kellemes Ünnepeket és Boldog Új Évet kívánok CSAPATOMNAK és a szülőknek is, valamint a kollégáimnak, ellenfeleinknek és a többi Soproni Darazsas Kosarasnak!”