V. U16 Girls Champions Cup

5bajnokoktornajafekvojo468

Dátum/Date: 17-22. of November, 2016.
Hely/Place: NOVOMATIC ARÉNA SOPRON, Lackner K. u. 48.

A belépés ingyenes/Entrance is charge of free!

Műsorfüzet/Programbook

Fotók/Photos

Csapatképek
18.11.2016.
21.11.2016.
22.11.2016.
22.11.2016. Ceremony

Csoportok/Groups

A csoport/Group A: Umana Reyer Venezia, ŽKK Vodice, Soproni Darazsak Akadémia, Csata DSE
B csoport/Group B: SSMH Handicap Brno, SBC Gloria Moscow, BJBS Riga, Young Angels Kosice

Program/Eredmények – Schedule/Results

17.11.2016. Qualifying Round

SSMH Handicap Brno – Young Angels Kosice 77-53 (18-11, 17-14, 26-14, 16-14) Online Stat Stat (PDF)
B.s.: Navratilová 17/6, Galicková 16/6; Machalová 18/3
BJBS Riga – SBC Gloria Moscow 71-35 (19-10, 17-8, 21-9, 14-8) Online Stat Stat (PDF)
B.s.: Ozola 11, Smildgriva 10/3, Nulle 10/3, Markova 10; Bukina 10/6, Andrushenko 10
Umana Reyer Venezia – Csata DSE 53-61 (16-19, 15-13, 7-18, 15-11) Online Stat Stat (PDF)
B.s.: Madera 16, Gulbe 13, Ianezic 10; Angyal 24/15, Mányoky 14/12
Soproni Darazsak Akadémia – ŽKK Vodice 75-56 (23-9, 16-10, 20-15, 16-22)Online Stat Stat (PDF)
B.s.: Balogh J. 19/3, Varga S. 13, Karácsony T. 13; Mihic 16/6, Basic 13, Obratov 12

18.11.2016. Qualifying Round

SBC Gloria Moscow – SSMH Handicap Brno 61-84 (15-27, 9-19, 17-16, 20-22) Online Stat Stat (PDF)
B.s.: Andrushenko 16, Bukina 12; Navratilová 17/3, Galicková 15, Valková 13

Young Angels Kosice – BJBS Riga 63-78 (14-15, 11-25, 16-25, 22-13) Online Stat Stat (PDF)
B.s.: Machalová 18/3, Majorosová 14/3, Senová 13/3; Meldere 26, Markova 13/3, Ozola 13

ŽKK Vodice – Umana Reyer Venezia 45-86 (7-26, 10-19, 13-29, 15-12) Online Stat Stat (PDF)
B.s.: Mihic 18, Basic 10; Ianezic 17/9, Speranzoni 14, Berad 13, Madera 13

Soproni Darazsak Akadémia – Csata DSE 48-66 (16-20, 11-10, 10-24, 11-12) Online Stat Stat (PDF)
B.s.: Balogh J. 18/3, Varga S. 16/3; Horváth F. 24, Angyal 14, Pálinkás 10

19.11.2016. Qualifying Round

Young Angels Kosice – SBC Gloria Moscow 88-48 (9-18, 28-13, 21-13, 30-4)Online Stat Stat (PDF)
B.s.: Majorosová 26/9, Machalová 16, Pahulyová M. 14/6, Andrushenko 15/3, Sokolova 11/3

SSMH Handicap Brno – BJBS Riga 32-33 (14-21, 18-12, 0-0, 0-0) Online Stat Stat (PDF)
B.s.: Galicková 10; Meldere 9

A mérkőzés egy sajnálatos sérülés miatt félbeszakadt. The game was over in the 2nd quarter because of an injury.

Csata DSE- ŽKK Vodice 72-53 (17-12, 24-8, 13-16, 18-17) Online Stat Stat (PDF)
B.s.: Mányoky 18/6, Angyal 13/3, Jambrik 11; Skocic 19, Basic 10/6

Soproni Darazsak Akadémia – Umana Reyer Venezia 56-75 (15-19, 12-16, 10-19, 19-21) Online Stat Stat (PDF)
B.s.: Varga S. 25, Balogh J. 16; Berad 18, Madera 16, Ianezic 14/6

21.11.2016. Elődöntők/Semi-Finals, 5-8. helyért/5-8th places

ZKK Vodice (A4) – Young Angels Kosice (B3) 39-81 (11-18, 8-26, 9-14, 11-23) Online Stat Stat (PDF)
B.s.: Mihic 12/3, Basic 12/3; Machalová 18, Knappová 17/15, Pahulyová S. 13/9, Urbanová 13/3

Soproni Darazsak Akadémia (A3) – SBC Gloria Moscow (B4) 64-61 (12-18, 23-15, 13-12, 16-16) Online Stat Stat (PDF)
B.s.: Balogh J. 21, Cser 19; Sokolova 26/6, Garanicheva 11

Umana Reyer Venezia (A2) – BJBS Riga (B1) 61-55 (19-7, 18-21, 9-10, 15-17) Online Stat Stat (PDF)
B.s.: Madera 18, Gulbe 16; Ozola 16/6, Mikelsone 13/3

Csata DSE (A1) – SSMH Handicap Brno (B2) 81-55 (19-16, 26-12, 20-14, 16-13) Online Stat Stat (PDF)
B.s.: Horváth F. 30, Angyal B. 13; Galickova 17/3

22.11.2016. Helyosztók/Finals

7-8th places

ZKK Vodice – SBC Gloria Moscow 62-71 (16-17, 17-20, 17-17, 12-17) Online Stat Stat (PDF)
B.s.: Basic 17/3, Mihic 16/3, Obratov 14/3; Sokolova 17/6, Andrushenko 15, Tsiskarishvili 10

5-6th places

Young Angels Kosice – Soproni Darazsak Akadémia 62-58 (14-14, 15-11, 16-12, 17-21) Online Stat Stat (PDF)
B.s.: Knappová 13/6, Machalová 11, Pahulyová 10; Varga S. 17/6, Balogh J. 17

3-4th places

BJBS Riga – SSMH Handicap Brno 55-69 (20-13, 15-20, 14-20, 6-16) Online Stat Stat (PDF)
B.s.: Ozola 16, Meldere 14; Svagerová 20/6, Galicková 18/3

FINAL

UMANA Reyer Venezia – Csata DSE 36-60 (11-22, 15-8, 7-16, 3-14) Online Stat Stat (PDF)
B.s.: Gulbe 11; Horváth F. 16, Angyal B. 14

Végeredmény/ISSUE OF THE TOURNAMENT

1. Csata DSE
2. Umana Reyer Venezia
3. SSMH Handicap Brno
4. BJBS Riga
5. Young Angels Kosice
6. Soproni Darazsak Akadémia
7. SBC Gloria Moscow
8. ZKK Vodice

Különdíjak/AWARDS

MVP: Sara Madera (Umana Reyer Venezia)
Best Scorer: Balogh Júlia (Soproni Darazsak Akadémia)
Best Rebounder: Elizaveta Sokolova (SBC Gloria Moscow)
All-Star 5: Angyal Barbara (Csata DSE), Nikola Ozola (BJBS Riga), Aleksa Gulbe (Umana Reyer Venezia), Katerina Galicková (SSMH Handicap Brno), Sara Madera (Umana Reyer Venezia)
Best Players of the team: Petra Basic (ZKK Vodice), Elizaveta Sokolova (SBC Gloria Moscow), Varga Sára (Soproni Darazsak Akadémia), Martina Machalová (Young Angels Kosice), Laura Meldere (BJBS Riga), Katerina Galicková (SSMH Handicap Brno), Sara Madera (Umana Reyer Venezia), Horváth Fruzsina (Csata DSE)



Keresés

Kiemelt Média Partnerink

Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia
  • Akarsz Te is segíteni nekünk úgy, hogy ez neked semmibe sem kerül?
  • Kérjük, támogasd személyi jövedelemadód 1 %-ával a Soproni Darazsak kis kosarasait!
  • Kattints ide a részletekért!
Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia