2011.02.07

Sopron Nyme tornacsarnok 2011. 02. 05 – 06.

PVSE – PVSK — SOPRONI DARAZSAK „C” 59-54
Czukor Dalma: 9, Pánczél Blanka: 1, Varga Kamilla: 2, Simon Gréta: 5, Bella Blanka: 0, Vass Nikoletta: 9, Dezső Daniella: 2, Szeli Dorina: 0, Gergácz Nikoletta: 21, Horváth Boglárka: 0, Bellér Alexandra: 0, Fekete Bettina: 5.
Edző: Horváth Eszter -( Fantasztikus kezdés után végig jól tartottuk magunkat a Pécs ellen. A mérkőzés a hosszabbítás utolsó 2 percében dőlt el, a Pécs válogatott játékosát Nagy Dorottyát (96-os válogatottban kerettag) itt már nem tudtuk levédeni. Sajnálom a lányokat, mert a rengeteg munkát, amit előtte az edzéseken és a mérkőzésen szinte végig jól végeztünk el, nem tudtuk gyümölcsöztetni, pedig MEGÉRDEMELTÜK VOLNA!!!

SOPRONI DARAZSAK „C” — SEAT Lami-Véd GYŐR 48-71
Edző: Horváth Eszter -( Sajnos a Pécs elleni vereséget nem tudtuk elfelejteni az első félidő végéig. Nagyon gyengén kezdtünk és ezt a hátrányt már nehéz lett volna ledolgozni, hiába hittünk magunkban a második félidőben, amit 28-23ra meg is nyertünk!)

SMAFC-NYME — SOPRONI DARAZSAK „C” 71-65
Edző: Horváth Eszter -( Ezen, az első középdöntőn legfiatalabb csapatként szerepeltünk. Mindegyik ellenfelünknél egy évvel fiatalabbak vagyunk, sőt néhány játékosunk két évvel is. A serdülő bajnokságban az első nagyobb megmérettetésünk volt ez a hétvégi forduló. Fiatalságunknak és rutintalanságunknak is köszönhetjük ez a SMAFC elleni vereséget. Fizikálisan fáradtunk el erre a 3. mérkőzésre és fiatal szívünk-lelkünk még nem volt elég kemény ahhoz, hogy akaratunk felülkerekedjen a fáradtságunkon. De hibáinkból tudunk tanulni, építkezni és fejlődni tovább!!!! – Talán a játékvezetésnek is ezt kellene tenni!