2017.10.16

2017.10.14. szombat Novomatic Aréna – U11 kenguru, 1. forduló

Csípős Darazsak – Szorgos Darazsak 57–20 (17-4, 5-4,/4-5/,12-1, 19-6)
Csípős D. pontjai: Janzsó Alíz 13, Áldozó Anna 9, Plangár Réka 7, Ábrahám Eszter 6, Fenyvesi Flóra 6, Kotlik Kata 5, Szabadvári Noémi 4, Bugledich Réka 3, Horváth Virág 2, Herczeg Fióna 2, Szlávik Bianka -, Varga Boglárka –

Galavics Edina (edző): Testvéri összecsapással indult a szombati mérkőzés, hisz mindkét csapatban sok- sok ügyes játékos szerepelt. Szoros védekezéssel, labdaszerzésekkel tudtunk ember előnyös helyzeteket kialakítani, valamint ügyes passzokkal hoztuk helyzetbe a társakat, így tudtuk a mérkőzést megnyerni. Gratulálok mindkét csapat játékosainak, ügyesen és harcosan küzdöttetek! 🙂

Tatai Mosómedvék – Csípős Darazsak 32–109 (21-20, 0-40, /4-10/, 3-17, 4-22)
Csípős Darazsak pontjai: Janzsó Alíz 18, Fenyvesi Flóra 17, Szlávik Bianka 15, Ábrahám Eszter 11, Áldozó Anna 10, Varga Boglárka 9, Plangár Réka 9, Kotlik Kata 7, Horváth Virág 5, Herczeg Fióna 5, Bugledich Réka 3, Szabadvári Noémi –

Galavics Edina (edző): Az ellenfelünk egy erős és egy gyengébb ötöst állított össze a mérkőzésre, de az erős ötösükkel is tudtunk tartani a lépést. Janzsó Alíz vezérletével egálon tartottuk az első negyedet is. A második negyedben azonban teljesen összetörtük ellenfelünket (0-40). A félidei büntetőkkel még tettünk rá egy lapáttal (10 bedobott), és a mérkőzés további részében már a mi akaratunk érvényesült mindkét negyedben. 🙂
Nagyon örülök, hogy a hét végén tovább erősödött védekezésünk, valamint jól meglátjuk, és előrepasszoljuk már a labdát a jobb helyzetben lévő csapattársnak! Csak így tovább lányok, örülök, hogy az edzésen tanultakat ilyen hamar visszalátom a mérkőzéseken! 🙂 🙂 🙂