SSI Bivalyok – Soproni Daraszak Akadémia „A” 88-67
Pontdobók: Szabó Rozi 19, Vasi Hanna 11, Völgyi Lili 9, Novotnik Bogi 7, Szabó Lili 5, Rokob Zora 4, Bauer Zorka 3, Prajczer Petra 3, Grubits Fanni 3, Janzsó Alíz 2, Egresits Vivi 1
Jók: Szabó Rozi, Vasi Hanna, Völgyi Lili,

Soproni Darazsak Akadémia „A” – OSE Lions 78-71
Pontdobók: Szabó Rozi 15, Vasi Hanna 15, Janzsó Alíz 9, Bauer Zorka 9, Völgyi Lili 7, Egresits Vivi 6, Rokob Zora 5, Grubits Fanni 4, Szabó Lili 4, Cser Petra 2, Prajczer Petra 2

Jók: Szabó Rozi, Vasi Hanna, Szabó Lili, Janzsó Alíz, Völgyi Lili

Bencze Mária (edző): „Az első mérkőzésen a nagyon rossz védekezésünk, és a sok kihasználatlan ziccernek köszönhetően sajnos kikaptunk, a jól védekező és támadó soproni fiúktól! Gratulálok Nekik!
A második meccsen, az oroszlányi fiúk ellen az első félidőben sajnos ugyanott folytattuk, ahol abbahagytuk. Aztán a 3-4. negyedekben (mínusz 10-ről egál, majd még plusz 7 pont) fejben, szívben egyaránt odarakták magukat a lányok, és fontos győzelmet arattunk! Gratulálok csajok a második félidei munkához!”