Tini Kupa Döntő – A szünet után elfáradtunk

2014.05.09

Utolsó csoportmérkőzésünkön a szintén nyeretlen Szekszárd volt az ellenfelünk, akiket a szezon során nagy csatában egyszer sikerült már legyőzni. Jó első félidő után lányaink elfáradtak, így ma nem kerülhették el a vereséget. Szombaton az 5-8. helyért folytatjuk.

Atomerőmű KSC Szekszárd – Soproni Darazsak Akadémia 92-60 (29-22, 16-12, 29-17, 18-9)
Pontszerzőink: Csiszér K. 15, Varga S. 13, Schöll P. 11, Inczédi B. 7, Karácsony T. 3, Gyöngyösi F. 2, Galavics D. 2, Rátkovics V. 2, Bodnár F. 2, Gyurasits M. 2, Békés B. 1

Veres Judit: „Gratulálok a szekszárdi csapatnak. A szünet után kiderült, hogy a mi játékosainkból sokkal több erőt vett ki a mi délelőtti meccsünk, mint a szekszárdi lányokból az övék.”