Magyar döntő az U14-es tornán

2018.02.20

Az U14-es nemzetközi tornánk utolsó előtti játéknapját Akadémiánk és a spanyol Sant Adria mérkőzése vezette fel. Lányaink nehezen ébredtek fel, de a második negyedben megfordították a mérkőzés menetét és megérdemelt győzelmet arattak. A Zágráb és a Pécs találkozója óriási csatát hozott! Végül utóbbiak örülhettek a lefújáskor, miután egy ponttal több szerepelt a nevük mellett, mint a túloldalon. Az első elődöntőben a Girona a szünet után meglépett, de a Zsíros Akadémia nagy energiákat mozgósítva átvette az irányítást és megérdemelten jutott be a döntőbe. A fináléban a Csata DSE lesz az ellenfelük, akik az eddig mutatott kiváló teljesítményüket folytatva könnyedén múlták felül az egyik legjobbját nélkülöző Ostravát.

A szerdai nap programja nem a helyezésekért folytatott harc szerint, hanem a csapatok utazásainak megfelelően lett kialakítva, így a döntőt 13 órakor rendezik. Akadémiánk pedig a záró mérkőzésen, 15 órakor lép pályára a Pécsi VSK Akadémia ellen az 5. helyért.

Minden érdeklődőt szeretettel várunk! Szurkoljunk a lányoknak!

2018.02.20., kedd – Keresztjáték

SOPRONI DARAZSAK AKADÉMIA – SNATT’S FEMENI SANT ADRIA B 68-55 (10-18, 20-15, 21-7, 17-15) Online Stat
L.d.: Pfeiffer 22/6, Gyöngyösi 17/3, Berki 14; Fernandez 17

Meccs legjobbjai: Berki Georgnia/Sanchez C. Aina

ZAGREB – PÉCSI VSK AKADÉMIA 61-62 (17-18, 14-12, 14-9, 16-23) Online Stat
L.d.: Lujic 16, Tikvicki 14; Pálfi V. 25/3, Zskladán 14, Temes B. 12

Meccs legjobbjai: Dora Lokmer/Szkladán Zsuzsanna

GEIEG UNI GIRONA – ZSÍROS AKADÉMIA 74-78 (20-17, 18-21, 25-17, 11-23) Online Stat
L.d.: Riera 23/3, Leal 17/6, Cadenas 17/6; Nagy R. 16, Kutrik 15, Sándor 14, Gallyas 10

Meccs legjobbjai: Elsa Cadenas/Sándor Alexandra

CSATA DSE – SBS OSTRAVA 65-35 (20-7, 13-3, 15-14, 17-11) Online Stat
L.d.: Farkas Sz. 17, Toman P. 13, Gelei 10; Vlosinska 10

Meccs legjobbjai: Lengyel Boróka/Kynclova Michaela