Visszavágtunk a Kalózoknak

2017.12.05

2017.12.02. U12, 3. forduló

Harcos Sólymok – Soproni Darazsak Akadémia B 67–41 (21-13, 18-7, (5-1) 16-10, 7-10)
SDA: Hipságh Viki 14, Őri Sára 8, Tarpai Esther 5, Konkoly Luca 4, Kovács Rebeka 3, Töreki Lilla 2, Köő Sarolta 2, Pallag Dorka 1, Kiss Kíra 1, Bándli Janka 1, Töreki Vanda -, Simon Dorina –

Jók: Hipságh Viki, Őri Sára, Konkoly Luca, Kovács Rebeka

Farkasné Babos Szilvia (edző): „Ami az előző fordulóban szépen működött, azaz a védekezés, az ezen a mérkőzésen nyomokban volt csak fellelhető. Hit és elszántság nélkül, feltartott kézzel nem lehet felmenni a pályára! Ez meg is látszott az első félidei teljesítményünkön. Sajnos csak az utolsó negyedre találtunk rá magunkra, ahol végre olyan támadásokat is vezettek a lányok, amit még a srácok is állva néztek.”

Soproni Darazsak Akadémia B – Kalózok 53-50 (11-22, 15-1, (7-4) 11-13, 9-10)
SDA: Őri Sára 14, Hipságh Viki 11, Pallag Dorka 10, Konkoly Luca 5, Kovács Rebeka 4, Bándli Janka 3, Töreki Lilla 3, Tarpai Esther 1, Töreki Vanda 1, Köő Sarolta 1, Kiss Kíra-, Simon Dorina –

Jók: Őri Sára, Hipságh Viki, Pallag Dorka

Farkasné Babos Szilvia (edző): „Ez a mérkőzés is ugyanúgy kezdődött, mint az előző. A második negyedben aztán magunkra találtunk és nagyon szép támadásokkal előnyt szerezve vártuk a folytatást. A második félidőre a rengeteg kihagyott ziccer és büntető volt a jellemző, ezért tettük szorossá a végeredményt.

Összességében elmondható, amíg a 12 játékosból csak 5-6 (!) veszi ki a részét a munkából, és teszi oda magát, addig nem fogunk tudni szoros meccseket játszani és magabiztos győzelmeket aratni!”