A Moszkva ellen folytatjuk hétfőn

2016.11.19

Az V. Bajnokok Tornája harmadik játéknapján csapatunk az olasz Velence ellen lépett pályára. Ellenfelünk hozta a papírformát és megérdemelt győzelmet aratva jutott be az elődöntőbe, ahol a BJBS Riga lesz az ellenfelük. A másik ágon Csata-Brno elődöntőt rendeznek.

Mi az 5-8. helyért folytatjuk a Moszkva ellen.

A nap krónikájához tartozik, hogy a Brno és a Riga mérkőzésén a második negyedben az egyik cseh játékosnak kiugrott a térde, aki a mentők a kórházba szállítottak. A csapattársait annyira megviselte a sérülés, hogy nem tudták folytatni a játékot és feladták a mérkőzést.

2016.11.19. (Oktatóközpont)

Young Angels Kosice – SBC Gloria Moscow 88-48 (9-18, 28-13, 21-13, 30-4)Online Stat Stat (PDF)
B.s.: Majorosová 26/9, Machalová 16, Pahulyová M. 14/6, Andrushenko 15/3, Sokolova 11/3

SSMH Handicap Brno – BJBS Riga 32-33 (14-21, 18-12, 0-0, 0-0) Online Stat Stat (PDF)
B.s.: Galicková 10; Meldere 9

A mérkőzés egy sajnálatos sérülés miatt félbeszakadt.

Csata DSE- ŽKK Vodice 72-53 (17-12, 24-8, 13-16, 18-17) Online Stat Stat (PDF)
B.s.: Mányoky 18/6, Angyal 13/3, Jambrik 11; Skocic 19, Basic 10/6

Soproni Darazsak Akadémia – Umana Reyer Venezia 56-75 (15-19, 12-16, 10-19, 19-21) Online Stat Stat (PDF)
B.s.: Varga S. 25, Balogh J. 16; Berad 18, Madera 16, Ianezic 14/6

2016.11.21. Elődöntők, 5-8. helyért/(Oktatóközpont)

11:00 ZKK Vodice (A4) – Young Angels Kosice (B3)
13:00 Soproni Darazsak Akadémia (A3) – SBC Gloria Moscow (B4)
15:00 Umana Reyer Venezia (A2) – BJBS Riga (B1)
17:00 Csata DSE (A1) – SSMH Handicap Brno (B2)