Pados Noel

Author


U11, 8. forduló

B csoport, Sopron Novomatic Aréna kisterem (SSI) 09.00 Soproni Sportiskolás Farkasok – Soproni Sportiskolás Párducok 10.15 Szorgos Darazsak – Soproni Sportiskolás Farkasok 11.30 Soproni Sportiskolás Párducok – Szorgos Darazsak E csoport, Sopron Novomatic Aréna Akadémiai Oktató Központ (S.Darazsak) 09.00 Harcos Darazsak – Sportdarázs 10.15 Sportdarázs – Győri KC Lovagok 11.30 Győri KC Lovagok – Harcos […]

Serdülő bajnokság Régiós Döntő, Nyugat

Székesfehérvár, Tóvárosi Általános Iskola (Iskola tér 1.) 10.00 Kanizsa DKK – DKKA “A” 12.00 Mágusok – Soproni Darazsak Akadémia “B” 14.00 3. helyért 16.00 Döntő

Maximumra pörgették magukat

2019.04.28. Gyermek 8. forduló, Oroszlány Soproni Darazsak Akadémia “B” – OSE Vadmacskák 70-75 (15-21, 25-16, 12-23, 18-15) SDA: Fenyvesi Flóra 3, Tóth Patrícia 13, Veszpi Lili 4, Sipőcz Dóra 3, Janka Lili 5, Bálint Lili 4, Török Bítia 2, Császár Panna 3, Szabadvári Noémi 9, Iván Ramóna 16, Papp-Garbóczi Panna 3, Deák Noémi 5 Mosonmagyaróvári […]

Elballagtak

A mai napon négy ifjú kosaras hölgy – Varga Sára, Orbán Brigitta, Balogh Júlia és Dömötör Dorina – is elballagott, akik Akadémiánkon nevelkedtek. Amatőr NB1-es csapatunk, a Sportdarázs tagjaként, friss bajnoki címmel a hátuk mögött készülhetnek mostantól az érettségivel járó megmérettetésre. A kosárlabda parketta mellett sok sikert kívánunk lányok a nagybetűs élethez is!

Kenguru és serdülő mérkőzések a hétvégi programban

A serdülők nyugati régiós döntője nyitja a hétvégét Székesfehérváron, majd a főtábla mérkőzései következnek Budapesten. Ugyancsak hétvégén rendezik a kenguru bajnokság 8. fordulóját, amelyen a Hunyadis Darazsak és a Csípős Darazsak idegenben, míg a Harcos Darazsak, a Szorgos Darazsak, a Lackneros Darazsak és a Sportdarázs Sopronban vívja meg a mérkőzéseit. Íme a program: Serdülő bajnokság […]

Fáradtan is itthon tartották a pontokat

2019.04.30. Női Amatőr NB1, Zöld csoport, Sopron Sportdarázs – Kanizsai Vadmacskák SE 67-61 (21-12, 10-24, 22-11, 14-14) Sportdarázs: Bakó P. 15/3, Szeli K. 12/3, Dömötör D. 10/6, Dömötör P. 10/6, Kocsis F. 8, Karácsony T. 6, Varga S. 4, Schöll P. 2, Úr B. -, Soós D. – Hollós Dániel (edző, Sportdarázs): “Elsősorban gratulálok a […]

Megnyerték a középdöntőt így az ország legjobb nyolc csapat közé jutottak

2019.04.27. U12 Középdöntő, Budapest Soproni Darazsak Akadémia A – Bajai NKK 53–51 (5-14, 16-9 (4-3) 7-14, 21-11) SDA: Völgyi Lili 1, Plangár Réka 8, Szlávik Bianka 9, Varga Boglárka 3, Janzsó Alíz 16, Áldozó Anna 11, Herczeg Fióna -, Bugledits Réka -, Ábrahám Eszter 2, Horváth Csenge -, Salamon Réka 1, Madarász Nióbé 1 DKKA […]

Megcsinálták! “A” döntősök a kadettek is!

2019.04.25. Kadett Keresztjáték, Sopron Soproni Darazsak Akadémia – Török Flóris-Törekvés SE 71-50 (19-17, 16-8, 16-11, 20-14) SDA: Pfeiffer V. 26/3, Gyöngyösi J. 26, Tarr S. 7, Berki G. 6, Deák K. 2, Orbán N. 2, Németh B. 1, Máté R. 1, Gottschling P. -, Balogh T. – 2019.04.28. Kadett Keresztjáték visszavágó, Budapest Török Flóris-Törekvés SE […]

Bevették Tapolcát

2019.04.27. U12, Alsóház 4. forduló, Tapolca Soproni Darazsak Akadémia “D” – Tapolcai Gazellák 66-16 (12-2, 18-3, (5-2), 14-3, 17-6) SDA: Horváth Hanna 13, Horváth Izabella 10, Csaplár-Nagy Lara 9, Pongrácz Petra 8, Szabó Rebeka 7, Lichtl Liána 6, Fekete Loretta 5, Király Lea 2, Ordasi Evelin 2, Ferstl Patrícia 2, Csaplár Mercédesz 1, Szlávik Flóra […]

Kadett Keresztjáték “A” Döntőbe jutásért

15.00, Budapest Török Flóris Törekvés SE – Soproni Darazsak Akadémia (LOKJ-2022)

12.00-16.00 Nyuszi Kupa Jamboree

12.00-13.00 1-2. osztályosok 13.00-16.00 3-4. osztályosok

U12, 8. forduló, Alsó ház

B csoport, Oroszlány Krajnyik “Akác’” András Sportcsarnok kisterem (OSE) 10.00 OSE Vadmacskák – Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 11.30 Soproni Darazsak Akadémia/B – OSE Vadmacskák 13.00 Mosonmagyaróvári Tigriskölykök – Soproni Darazsak Akadémia/B

U12 Alsóház 4. forduló, 4. régió, B csoport

Krajnyik “Akác” András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.) 10.00 OSE Vadmacskák – Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 11.30 Soproni Darazsak Akadémia/B – OSE Vadmacskák 13.00 Mosonmagyaróvári Tigriskölykök – Soproni Darazsak Akadémia/B

U12 Alsóház, 4. forduló, E csoport

Zrínyi Gimnázium Zalaegerszeg, Rákóczi 30. 10:00 BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Egervár-Teskánd – Celldömölki Góliátok 11:30 Soproni Darazsak Akadémia/C – BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Egervár-Teskánd 13:00 Celldömölki Góliátok – Soproni Darazsak Akadémia/C



Keresés

Kiemelt Média Partnerink

Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia
  • Akarsz Te is segíteni nekünk úgy, hogy ez neked semmibe sem kerül?
  • Kérjük, támogasd személyi jövedelemadód 1 %-ával a Soproni Darazsak kis kosarasait!
  • Kattints ide a részletekért!
Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia