Az alsó ágon folytatja kadett csapatunk

2019.05.10

A Nemzeti Leány Kadett Bajnokság Országos Döntőjén fiatal csapatunk a csoport mérkőzések során nem szerzett győzelmet, így szombaton az alsó ágon, az 5-8. helyért folytatják a másik csoport harmadik helyezettje ellen. A mérkőzés 12.00 órakor veszi kezdetét.

strong>2019. május 9-12., Pécs

Csoportkör

KSC Szekszárd – Soproni Darazsak Akadémia 85-54 (24-12, 29-19, 22-6, 10-17)
SDA: Pfeiffer V. 19, Gyöngyösi J. 13, Tarr S. 10/3, Berki G. 3, Balogh T. 2, Orbán N. 2, Németh B. 2, Máté R. 2, Gottschling P. 1, Deák K. -, Szlávik A. -, Egresits R. –

Czirják Szilvia (edző): Gratulálok a Szekszárdnak! Az első meccs mindig nehéz, így volt ez ma is. Ennek ellenére meg fogjuk találni a pozitívumokat, és igyekszünk a hibáinkból javítani.

Vasas Akadémia – Soproni Darazsak Akadémia 79-44 (22-17, 14-6, 19-8, 24-13)
SDA: Gyöngyösi J. 14, Németh B. 6, Gottschling P. 6, Berki G. 5, Orbán N. 5, Pfeiffer V. 4, Tarr S. 4, Deák K. -, Egresits R. -, Balogh T. -, Máté R. -, Szlávik A. –

Czirják Szilvia (edző): Sajnos nem tudtunk ma a Vasas sebességén kosárlabdázni! Nagyon kijött a fizikális különbség a két csapat között.

Soproni Darazsak Akadémia – Kosárlabda Akadémia Pécs 62-81 (12-25, 11-16, 20-14, 19-26)
SDA: Pfeiffer V. 19/3, Tarr S. 15/3, Gyöngyösi J. 10/3, Gottschling P. 6, Deák K. 5, Máté R. 4, Berki G. 3, Orbán N. -, Németh B. -, Egresits R. -, Balogh T. –

Czirják Szilvia (edző):Nem játszottunk jól az első félidőben, ez meg is látszott az eredményen. Rengeteg támadó lepattanót engedtünk a pécsi csapatnak, amit jól ki is használtak. A második félidőben már jobban teljesítettünk, de a végére újfent szétestünk. Gratulálok a pécsi csapatnak, mi szeretnénk holnap feltétlenül javítani.