Azok a lepattanók

2021.01.31

Bátortalan kezdés után összekapták magukat, de a lepattanóknál sok második esélyhez juttatták ellenfelüket.

2021.01.30. U11 4. forduló, E csoport, Oroszlány

Harcos Darazsak – CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk 12-110 (2-33, 2-23 (6-3), 0-25, 2-26) – a mérkőzést 2-0 arányban a Harcos Darazsak nyerte, mivel az ellenfél nem jelent meg az előírt minimális létszámmal.
Harcos Darazsak: Horváth Zelma 3, Varga Szofi 3, Baumgartner Lili 2, Merencsics Regina 1, Zeberer-Bakócai Réka 1, Molnár Zselyke 1, Bognár Bianka 1, Maráczi Tekla -, Pongrátz Mikolt Evelin -, Balázs Kata –

OSE TKC U11 – Harcos Darazsak 61-52 (16-6, 12-14 (4-7), 10-1, 19-22)
Harcos Darazsak: Horváth Zelma 35, Varga Szofi 5, Bognár Bianka 4, Baumgartner Lili 3, Pongrátz Mikolt Evelin 1, Balázs Kata 1, Molnár Zselyke 1, Maráczi Tekla -, Zeberer Bakócai Réka -, Merencsics Regina –

Edzők: Bella Blanka, Pados Noel

Bella Blanka (edző): „Az első mérkőzésen nevükkel ellentétben egyáltalán nem voltak harcosak a lányok. Az első perctől kezdve, mint a bolygóhollandi közlekedtek a pályán és adták meg magukat az egyébként ügyesen kosárlabdázó fiúk ellen. El kell hinniük, hogy amit edzésen meg tudnak csinálni, az meccsen is menni fog, és nem kell megijedni attól, hogy fiúk ellen játszunk!
A második mérkőzésre szerencsére összeszedték magukat a lányok, tudtak küzdeni és jó védekezéssel sokáig partiban voltunk, ám ha a lepattanókat nem szedik le akkor nem fogunk tudni meccset nyerni. A mérkőzés pozitívumaként a félidei jó büntetőzést szeretném kiemelni, 7/10.
Köszönjük Lilinek és Zelmának hogy segítettek minket!”