2013 – 2014

Tini A

TINI A 2013/14

Varga Sára 2001.02.25.
Cser Zsófia 2001.08.26.
Schöll Petra 2001.07.20.
Inczédi Borbála 2001.10.27.
Rátkovics Viktória 2001.09.24.
Lukács Dóra 2001.06.18.
Csiszér Klára 2001.03.16.
Bodnár Fanni 2001.04.27.
Gyurasits Martina 2001.07.18.
Karácsony Tamara 2002.04.22.
Nagy Csenge 2001.10.12.
Gyöngyösi Fanni 2001.01.07.
Galavics Dorina 2001.08.30.
Balogh Viktória 2001.08.16.
Vörös Vivien 2001.04.18.
Kollár Dorka 2001.09.09.

Edző: Veres Judit

Eredmények

2013.10.13. – Tini Kupa 1. forduló, Győr
2013.12.07. – Tini Kupa 3. forduló, Sopron
2014.01.24. – Tini Kupa 4. forduló, Szekszárd
2014.02.15. – Tini Kupa 5. forduló, Budapest
2014.04.06-07. – Tini Középdöntő, Zalakaros
2014.05.08-11. – Tini Kupa Döntő 1. nap, Budapest
2014.05.08-11. – Tini Kupa Döntő 2. nap, Budapest
2014.05.08-11. – Tini Kupa Döntő 2. nap, Budapest
2014.05.08-11. – Tini Kupa Döntő 3. nap, Budapest
2014.05.08-11. – Tini Kupa Döntő 4. nap, Budapest

Tini B

ANTAL PATRÍCIA 2001.12.27.
MOLNÁR LILIÁNA 2002.02.27.
FEKETE ZSÓFI 2002.08.20.
KÖCSKY TAMARA 2001.12.19.
MAJOR VIKTÓRIA 2001.09.11.
TÓTH VIKTÓRIA 2002.01.28.
HOLLÓSI KAMILLA 2001.04.27.
SZARVAS DORINA 2001.02.02.
ARTHOFFER NOÉMI 2001.07.23.
LŐRINCZ ANNA 2001.08.15.
FEKETE JÁZMIN 2001.11.14.
HORVÁTH SZONJA 2002.04.01.
BABOS LUCA 2002.03.14
BÉKÉS BOGLÁRKA 2002.08.03
CSISZÁR ABIGÉL 2002.07.09
CSUKA KITTI 2002.08.20
FARKAS FANNI 2002.03.06
FÜZI VIRÁG 2002.09.22
HORVÁTH LAURA 2002.02.09
LUKÁCS JÚLIA 2002.11.22
MARTIN FANNI 2002.05.25
MIKE PANNA 2002.02.22
NÉMETH ALEXANDRA 2002.10.28
TÓTH PETRA 2002.05.29
ÚR BOGLÁRKA 2002.07.16
URSZTA SZTELLA 2002.03.21.

Edzők: Rétfalvi Edina, Galavics Edina

Eredmények

Tini kupa, 1. forduló , Győr
Tini kupa, 2. forduló , Nagykanizsa
Tini kupa, 3. forduló , Nagykanizsa
Tini kupa, 4. forduló , Komló
Tini kupa, 5. forduló , Nagykanizsa


A WBASKET HÍREI
XXV. Nyári Napközis Kosárlabda tábor (2022.)
2022.02.05-06. Hepp Kupa Döntő Mozaikok
iratkozzon fel csatornánkra

SportDarázs

Ovikosár

Gyere kosarazni!

Galéria

Fan Shop

Sporttáplálkozás

partnerek

%d bloggers like this: