Sokat profitálnak fiataljaink abból, hogy a felsőházban edződhetnek.

2020.10.17. Leány Serdülő Bajnokság Felsőház-Nyugat, Budapest

BEAC – Újbuda KA. – Soproni Darazsak Akadémia/A 83-20 (17-4,27-5,16-9,23-2)
Soproni Darazsak Akadémia/A : Varga B. 6, Iván R. 4, Horváth H. 3, Tóth P. 2, Madarász N. 2, Pongrácz P. 2, Horváth I. 1, Ordasi E. -, Szabó R. -, Janka L. -, Szemenyei A. -, Schmidl N. -,

Soproni Darazsak Akadémia/A – PVSK Nemzeti Akadémia/A 43 – 62 (10-22,14-12,9-20,10-8)
Soproni Darazsak Akadémia/A : Iván R. 14, Varga B. 12 , Pongrácz P. 4, Szabó B. 4, Horváth H. 3, Ordasi E. 2, Szemenyei A. 2, Tóth P. 2, Madarász N. 0, Schmidl N. -, Szabó R. -, Horváth I. 0,

Hollós Dániel (edző): „Nem a megszokott felállásban léptünk pályára a főtábla első fordulójában! Sajnos a sok betegség és sérülés miatt szinte óráról órára változott csapataink összetétele, és próbáltunk a legjobban alkalmazkodni a kialakult helyzethez! A Beac ellen léptünk pályára először, tudtuk hogy az ország egyik legjobb csapata ellen kell bizonyítanunk. Nagyot küzdöttek a lányok, és voltak nagyon szép szakaszai a mérkőzésnek, amiért dicséret illeti a lányokat! Ilyen játékerőt képviselő csapatok ellen meg kell tanulnunk minden egyes labdáért küzdeni, és minél kevesebb hibával játszani. A Pvsk ellen már egy szorosabb mérkőzést sikerült játszanunk, sajnos az első és harmadik negyedet nagyon elrontottuk, de a páros negyedeket sikerült megnyernünk, ami részsikernek számít! Nagyon sokat kell még dolgoznunk, ezek a főtáblás mérkőzések jól célt fognak szolgálni arra, hogy a lányok minél többet fejlődjenek! Ellenfeleinknek gratulálok, mi dolgozunk tovább a megkezdett úton!”