Kemény erőpróba volt a kenguru forduló előtt

2018.02.05

2018.02.04., U12 5. forduló, Tapolca

Soproni Darazsak Akadémia/C – Körmendi Törpördögök/B 42 – 96 (11-20, 9-22, /5-10/, 11-21, 16-23)
SDA pontjai: Herczeg Fióna 8, Szlávik Bianka 7, Áldozó Anna 7, Horváth Csenge 6, Plangár Réka 4, Szabadvári Noémi 3, Kotlik Kata 3, Fábiánkovits Bianka 3, Fenyvesi Flóra 1, Ábrahám Eszter -, Papp Garbóczi Panna -, Varga Boglárka –

Galavics Edina (edző): Nagyon gyors iramú mérkőzést diktáltak a körmendi fiúk, belehajszoltak minket a futásba, és sajnos még nem tudjuk megoldani, hogy okosabbak legyünk, és hosszabban játszunk inkább felállt védelem ellen, mint hogy szaladjunk egész mérkőzésen. Gratulálok a körmendi fiúknak, nagyon ügyesen és okosan játszottak!

Tapolcai Párducok – Soproni Darazsak Akadémia/C 72 – 54 ( 21-15, 10-21, /2-5/, 19-10, 20-3)
SDA pontja: Szlávik Bianka 11, Kotlik Kata 7, Áldozó Anna 7, Plangár Réka 6, Varga Boglárka 6, Fenyvesi Flóra 5, Horváth Csenge 4, Ábrahám Eszter 3, Herczeg Fióna 2, Szabadvári Noémi 1, Fábiánkovits Bianka 1, Papp – Garbóczi Panna 1

Galavics Edina (edző): A harmadik negyed végéig partiban voltunk a tapolcai gyermek csapat ellen (52 – 51), a negyedik negyedre elfáradtunk. A helyzeteink itt is megvoltak, de már pontatlanok voltunk a dobásban, és a védekezésben is rendre lemaradtunk. Ha a Tapolcai Párducok ellen játszottuk volna az elő mérkőzésünket, akkor biztosan tudtunk volna nyerni ellenük.