Megszenvedtünk a csoportelsőségért

2017.11.16

2017.11.11., U12. 2. forduló

Soproni Darazsak Akadémia B-Zalaegerszegi KTE 61-32 (19-4, 10-9, (4-7) 18-2, 10-10)
SDA: Hipságh Viki 14, Egresits Vivi 10, Őri Sára 9, Pallag Dorka 7, Konkoly Luca 7, Egresits Réka 4, Kovács Rebi 4, Kiss Kíra 3, Bándli Janka 2, Udvardi Dorina 1, Töreki Vanda -, Köő Sarolta –

Jók: Hipságh Viki, Őri Sára, Pallag Dorka, Egresits Réka, Egresits Vivi, Udvardi Dorina

Farkasné Babos Szilvia (edző): „Az első perctől kezdve nyomást gyakoroltunk a zalaegerszegi lányokra és arattunk magabiztos győzelmet. Nagyon szépen védekeztünk, mely meghozta az eredményét. Szerzett labdákból nagyon sok gyorsindításunk volt és felállt védelem ellen is szépen dolgoztuk ki a helyzeteinket. Ettől függetlenül a sima ziccereket be kell dobnunk!!”

Sportiskolás Sólymok – Soproni Darazsak Akadémia B 59-61 (15-12, 13-18, (8-7) 7-14,16-10)
SDA: Hipságh Viki 15, Egresits Réka 9, Egresits Vivi 9, Kiss Kíra 7, Kovács Rebi 6, Bándli Janka 5, Őri Sára 3, Konkoly Luca 1, Köő Sarolta 1, Töreki Lilla 1, Töreki Vanda –

Jók: A csapat

Farkasné Babos Szilvia (edző):
„A második meccsen az egy évvel fiatalabb fiúk ellen játszottunk, illetve a fiúk játszottak velünk. Sajnos a lányok az előző mérkőzés dicsőségében fürödtek és nem érezték a meccs ritmusát, súlyát. Rengeteg kihagyott ziccer, rossz passz, rossz döntés jellemezte a játékunkat. A harmadik negyedben rendeztük sorainak és megnyugtatónak tűnő előnnyel mentünk neki az utolsó 8 percnek. Sajnos az előnyünk hamar szerte foszlott és a mérkőzés végéig végig fej-fej mellett haladtak a csapatok. Az utolsó másodpercekig küzdve és szenvedve, végül megnyertük a mérkőzést. Gratulálok a lányoknak, hogy volt bennük tartás és küzdőszellem, így megérdemelten kerültek egy csoporttal feljebb!”