Mennyből a pokolba

2021.01.26

Bravúrhoz közeli mérkőzés után saját magát verte meg gyermek csapatunk ezen a hétvégén.

2021.01.24. U12 4. forduló, A Csoport, Sopron

Soproni Darazsak Akadémia – OSE Oroszlánok 51-52 (12-11, 17-10 (2-6), 13-13, 7-12)
SDA: Csaplár-Nagy Lara 12, Szlávik Flóra 9, Szabó Sára 7, Bidló Boglárka 6, Oláh Nóra 5, Gréczi Larina 4, Németh Léna 4, Bodnár Adél 2, Spendel Adél 2, Fekete Zsófia -, Perlaki Vanda -, Harcos Luca –

Soproni Sportiskolás Bivalyok – Soproni Darazsak Akadémia 59-52 (13-19, 20-14 (4-2), 13-9, 9-8)
SDA: Szlávik Flóra 12, Csaplár-Nagy Lara 10, Gréczi Larina 9, Harcos Luca 6, Németh Léna 4, Oláh Nóra 4, Bidló Boglárka 4, Szabó Sára 2, Fekete Zsófia 1, Perlaki Vanda -, Spendel Adél -, Bodnár Adél –

Farkasné Babos Szilvia (edző): „Az előző hétvégi BasketGirls U12-es torna, illetve a hét eleji edzőmeccs elővételezett egy jó hétvégi fordulót. Az OSE oroszlánok ellen egy nagyon kemény és küzdős mérkőzést játszottunk, melynek a vége majdnem egy meglepetés győzelem lett. Hogy ez miért nem jött össze? A kulcsszó: csapatjáték! S bár kikaptunk, de én így is büszke voltam a lányokra, mert sokat fejlődtek, mely ellenfelünk edzőjétől is megerősítést nyert! Ezekkel a pozitív gondolatokkal küldtem őket a negyed órás pihenőre, hogy a Sportiskolás Bivalyok ellen, az előző meccsen elkövetett hibákat kijavítva megszerezzük a győzelmet! Sajnos itt még jobban előtérbe került, hogy mentálisan gyengék, fegyelmezetlenek voltunk, egyénieskedtünk, a kidolgozott helyzeteket rendre kihagytuk. Sajnos saját magunkat vertük meg ezen a hétvégén… Feladatunk a jövőre nézve, a fenti dolgokon változtatni! Ezzel a fordulóval véget ért az alapszakasz! Gratulálok a lányoknak, harmadik legjobbként az OSE és a Tigrisek mögött, bejutottunk a felsőházi rájátszásba, ahol Vas és Zala megye legjobbjaival vesszük fel a versenyt!”