Országos és regionális serdülő fordulók következnek
Rendeznek mérkőzéseket a kadett, a kenguru és a felnőtt amatőr bajnokságban is. Programajánló.
2021. 03. 13. szombat
Kadett bajnokság, rájátszás, Zöld csoport
14.30 BEAC-Újbuda KA/A – Darazsak Sportakadémia/B
Regionális serdülő bajnokság, Alapszakasz II., 3. forduló, C csoport
Helyszín: Novomatic Aréna Sopron, Lackner Kristóf u. 48, 9400, Akadémiai Oktatózközpont
10.00 Sportdarázs A – OSE-TKC
12.00 OSE-TKC – Sportdarázs B
14.00 Sportdarázs B – Sportdarázs A
U11, 6. forduló, B, C, E csoport
B csoport, Győr Egyetemi Edzőcsarnok 1. pálya (SZKA)
14.00 OSE Simbák – Csípős Darazsak
15.15 Csípős Darazsak – Villámló Tigrisek “A”
16.30 Villámló Tigrisek “A” – OSE Simbák
C csoport, Sopron Novomatic Aréna Kisterem (S.Darazsak)
09.00 Soproni Tigrisek B – Szorgos Darazsak
10.15 Győri KC Kenguruk – Soproni Tigrisek B
11.30 Szorgos Darazsak – Győri KC Kenguruk
E csoport, Mosonmagyaróvár UFM Aréna (MTE 1904)
10.00 OSE TKC U11 – CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk
11.15 Harcos Darazsak – OSE TKC U11
12.30 CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk – Harcos Darazsak
Serdülő Főtábla I. forduló, C csoport
Helyszín: Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok http://www.malomclubbaja.hu/ (6500 Baja, Szegedi út 2.)
11.00 Darazsak Sportakadémia – Óbudai Kaszások A
12.45 Kecskeméti KA A – Bajai NKK
17.00 Bajai NKK – Darazsak Sportakadémia
18.45 Kecskeméti KA A – Óbudai Kaszások A
2021. 03. 14. vasárnap
Serdülő Főtábla I. forduló, C csoport
Helyszín: Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok http://www.malomclubbaja.hu/ (6500 Baja, Szegedi út 2.)
9.30 Óbudai Kaszások A – Bajai NKK
11.15 Darazsak Sportakadémia – Kecskeméti KA A
Női amatőr bajnokság, Piros csoport
14.00 Csata DSE – Sportdarázs-SMAFC
Regionális serdülő bajnokság, Alapszakasz II., 3. forduló, A csoport, Észak-nyugati régió, „A” csoport
Helyszín: Városi Sportcsarnok Zalaszentgrót 8790 Kossuth u. 11.
10.00 Soproni Darazsak Akadémia – Ricsilla
12.00 Ricsilla – Széchenyi KA A
14.00 Széchenyi KA A – Soproni Darazsak Akadémia