Sikerült a visszavágás

2017.01.31

2017.01.28., U12 5. forduló

Soproni Darazsak Akadémia/A – OSE Oroszlánok 53-46 (11-11; 16-11; /6-5/; 14-5; 6-14)
Soproni Darazsak Akadémia: Jakubovics Eszter 2, Kókai Patríca 12, Vasi Hanna 2, Bagoly Liliána 7, Saly Zsófia 1, Egresits Réka 6, Gottschling Helga 10, Kristóf Adél -, Láng Lídia 1, Ács Luca 5, Rozsonits Melissza 1, Kánitsch Boglárka 3

ZTE KK/B – Soproni Darazsak Akadémia/A 62-50 (12-9; 18-6; /6-7/; 8-10; 18-18)
Soproni Darazsak Akadémia: Jakubovics Eszter 2, Kókai Patrícia 13, Vasi Hanna 1, Bagoly Liliána 6, Saly Zsófia 1, Egresits Réka 12, Gottschling Helga 9, Kristóf Adél 1, Láng Lídia 1, Ács Luca 2, Rozsonits Melissza 1, Kánitsch Boglárka –

Hollós Dániel (edző): „Nagyon vissza akartunk vágni a múltkori vereség miatt az oroszlányi fiúk ellen. Nehezen lendültünk játékba, de csak dicséret illeti a lányokat, szépen játszottak, betartották, amiket kértem tőlük, nagyon jól fogtuk az ellenfél 190cm-es játékosát. Végére kicsit magunkra engedtük az ellenfelet, sajnos sok üres ziccert hagytunk ki, de megérdemelten nyertük meg az első mérkőzést. Rögtön utána kezdtünk a Zte fiú csapatával. Sajnos az első félidőben mutatott játékot nem nagyon tudom értékelni, sokat kivett belőlünk az első mérkőzés, de a második félidőben, mikor már elfáradtak a fiúk, méltó ellenfeleik voltunk, és ezáltal sikerült megnyernünk az adott félidőt. Lepattanó szerzésben és a visszarendeződésekben kell javulnunk, pozitívum hogy, felállt védelem ellen kevés pontot engedtünk ellenfeleinknek. Szép volt lányok, dolgozni tovább és akkor szépen fogjuk majd zárni az évet ;)”