Leány Serdülő Regionális Bajnokság, II. forduló
2015. március 21. – Sopron

Dávid Kornél KA – Soproni Darazsak Akadémia „B” 36-79 (12-19,2-31,14-12,8-17)
Pontszerzőink: Bodnár 17, Inczédi 14, Galavics 13, Rátkovics 9, Schöll 9, Balogh 6, Nagy 6, Gyurasits 4, Martin 1, Lukács, Major

Klemencsics Nikolett (edző): „Az első negyed még kicsit a bemelegítésről szólt, aztán a második negyedben, amit a lányok védekezésben és támadásban egyaránt produkáltak, ahhoz csak gratulálni tudok. A második félidő elején elkényelmesedtünk, de a 4. negyedre sikerült összeszednünk magunkat és magabiztos győzelmet arattunk.”

Széchenyi KA/B – Soproni Darazsak Akadémia „B” 76-102 (14-34, 24-15, 12-30, 26-23)
Pontszerzőink: Gyurasits 23, Bodnár 16, Nagy 15, Schöll 13, Galavics 12, Inczédi 11, Rátkovics 6, Lukács 4, Balogh 2, Martin, Major

Klemencsics Nikolett (edző): „Ezen a mérkőzésen fordult a kocka, az első negyedben jól játszottunk, a másodikban viszont csak szenvedtünk. A védekezésünkön van még mit javítani, de örülök, hogy a támadásunk kezd összeállni és végre egyre jobb százalékkal dobjuk a büntetőket is. Gratulálok a Lányoknak a két győzelemhez! 🙂 „