III. U16 Girls Champions Cup

IIIChampionsCup2014plakatujjo1280Dátum/Date: 10-15. of November, 2014.
Hely/Place: MKB ARÉNA SOPRON, Lackner K. u. 48.

A belépés ingyenes/Entrance is charge of free!

Műsorfüzet/Progambook (PDF)

Fotók/Photos

Csapatok/Teams
10.11.2014.
11.11.2014.
12.11.2014.

Csoportok/Groups

Group A: Soproni Darazsak Akadémia, BA SPARTA Prague (cseh), Umana Reyer Venezia (olasz), ZKK Vodice (horvát)
Group B: Vasas Akadémia, Gloria Moszkva (orosz), BKM Junior UKF Nitra (szlovák), BJBS Riga/Ridzene (lett)

Program/Eredmények – Schedule/Results

10.11.2014. Csoport mérkőzések/Qualifying Round

BA SPARTA Prague – ZKK Vodice 75-64 (18-21, 24-9, 12-14, 21-20) Stat (PDF) Online statistic
B.s.: Reisingerova 32/3, Holeczyova 11 ; Silov 35/6, Mrdalj 10

BJBS Riga/Ridzene – Gloria Moscow 57-52 (22-18, 9-15, 22-9, 4-10) Stat (PDF) Online statistic
B.s.: Strautmane 22, Sprudzane 16/3 ; Fastova 14, Pleskevich 10

Vasas Akadémia – BKM Junior UKF Nitra 64-56 (15-11, 18-20, 12-14, 19-11) Stat (PDF) Online statistic
B.s.: Mérész B. 17, Vadász 16, Bernáth 11/3, Pusztai 10; Feherova 23, Mikulasikova 10

Soproni Darazsak Akadémia – Reyer Venezia 61-78 (17-17, 19-17, 20-21, 6-23) Stat (PDF) Online statistic
B.s.: Szeli K. 10, Varga K. 10; Pinzan 22/9, Madera 14, Martina 10

11.11.2014. Csoport mérkőzések/Qualifying Round

Reyer Venezia – BA SPARTA Prague 67-68 (21-23, 9-16, 16-8, 21-21) Stat (PDF) Online statistic
B.s.: Madera 22, Pinzan 11/6; Gallasova 21, Reisingerova 16

BKM Junior UKF Nitra – Gloria Moscow 61-63 (20-18, 15-11, 14-12, 12-22) Stat (PDF) Online statistic
B.s.: Dubenova 16/3, Skublova 14; Pleskevich 25/6, Vukina 10

BJBS Riga/Ridzene – Vasas Akadémia 63-76 (18-26, 8-23, 20-9, 17-18) Stat (PDF) Online statistic
B.s.: Strautmane 13, Salcevica 13/3, Sprudzane 11/3; Bernáth 23, Pusztai 15/3, Mérész 10

ZKK Vodice – Soproni Darazsak Akadémia 51-72 (17-17, 10-15, 13-23, 11-17) Stat (PDF) Online statistic
B.s.: Silov 20/12, Skoric 18/3; Perl Zs. 10, Czirják A. 10

12.11.2014. Csoport mérkőzések/Qualifying Round

BJBS Riga/Ridzene – BKM Junior UKF Nitra 48-66 (15-18, 6-8, 11-15, 16-25) Stat (PDF) Online statistic
B.s.: Strautmane 19, Klavina 11/3, Salcevica 11; Feherova 15, Dobosova 12/6, Mikulasikova 12, Sblaturova 10/3

ZKK Vodice – Reyer Venezia 43-74 (7-21, 13-15, 15-18, 8-20) Stat (PDF) Online statistic
B.s.: Silov 15/3, Skoric 13/3; Cubaj 17/3, Fassina 10

Gloria Moscow – Vasas Akadémia 63-69 (17-25, 18-14, 13-21, 15-9) Stat (PDF) Online statistic
B.s.: Korshunova 13, Minyasheva 12/3, Pleskevich 10; Mérész 19, Pusztai 18, Bernáth 17/9

Soproni Darazsak Akadémia – BA SPARTA Prague 61-64 (11-19, 17-15, 17-11, 16-19) Stat (PDF) Online statistic
B.s.: Szeli D. 16, Szeli K. 10; Sauerova 18, Gallasova 14/3, Natabu 12

14.11.2014. Semi – Finals

Gloria Moscow (B3) – ZKK Vodice (A4) 71-60 (12-13, 19-15, 14-7, 9-19, 17-6) o.t. (3) Stat (PDF) Online statistic
B.s.: Minyasheva 17, Korshunova 14, Pleskevich 10; Silov 29, Skoric 15, Mrdalj 12

BA Sparta Prague (A1) – BKM Junior UKF Nitra (B2) 88-72 (23-19, 33-16, 16-18, 16-19) Stat (PDF) Online statistic
B.s.: Reisingerova 28, Gallasova 12, Holeczyova 11; Feherova 18, Dubenova 13/3, Martiskova 10

Vasas Akadémia (B1) – Reyer Venezia (A2) 58-64 (23-14, 13-22, 4-20, 18-8) Stat (PDF) (1) Online statistic
B.s.: Pusztai 15, Róth 14/3, Bernáth 10; Madera 22, Fassina 12

Soproni Darazsak Akadémia (A)3 – BJBS Riga/Ridzene (B4) 66-61 (18-17, 11-18, 18-16, 19-10) Stat (PDF) (4) Online statistic
B.s.: Czukor D. 10, Szeli D. 10, Szeli K. 10; Strautmane 18, Salcevica 11/3

15.11.2014. Helyosztók/Finals

ZKK Vodice – BJBS Riga/Ridzene 55-61 (22-14, 11-22, 14-11, 8-14) Stat (PDF) Online statistic
B.s.: Silov 22/3, Mihic 12/3; Strautmane 15/3, Salcevica 13/9, Sprudzane 13

Gloria Moscow – Soproni Darazsak Akadémia 59-60 (6-12, 20-13, 16-8, 17-27) Stat (PDF) Online statistic
B.s.: Pleskevich 12; Czukor 12, Szeli K. 11, Varga K. 10

Vasas Akadémia – BKM Junior UKF Nitra 93-66 (22-10, 30-17, 19-10, 22-29) Stat (PDF) Online statistic
B.s.: Bernáth 29/9, Pusztai 21/3, Mérész 14; Mikulasikova 19

Reyer Venezia – BA Sparta Prague 69-65 (17-19, 11-19, 10-5, 31-22) Stat (PDF) Online statistic
B.s.: Pinzan 32/3, Cubaj 10; Reiseingerova 22/6, Jindrova 13, Gallasova 10

17.30 Záróünnepség/Closing Ceremony

Végeredmény/ISSUE OF THE TOURNAMENT

1. Umana Reyer Venezia
2. BA Sparta Prague
3. Vasas Akadémia
4. BKM Junior UKF Nitra
5. Soproni Darazsak Akadémia
6. Gloria Moscow
7. BJBS Riga/Ridzene
8. ZKK Vodice

Különdíjak/AWARDS

MVP: Julia Reisingerova (BA Sparta Prague)
Best Scorer: Josipa Silov (ZKK Vodice)
Most Rebounds: Digna Strautmane (BJBS Riga/Ridzene)
All-Star 5: Patricie Gallasova (BA Sparta Prague), Pusztai Petra (Vasas Akadémia), Lorela Cubaj (Umana Reyer Venezia), Szeli Dorina (Soproni Darazsak Akadémia), Julia Reisingerova (BA Sparta Prague)


A WBASKET HÍREI
23. Nyári Napközis Tábor
Speciális képzések a New Era Basketball csapatával
iratkozzon fel csatornánkra

SportDarázs

Ovikosár

Gyere kosarazni!

Galéria

Fan Shop

Sporttáplálkozás

partnerek

%d blogger ezt szereti: