Edzők, Stáb

A jövő játékosait neveljük!

Molnár Balázs – ügyvezető, Darazsak Sportakadémia Kft.

Czukorné Hollós Anna – Elnök, Sportakadémia szakmai igazgató

Török Zoltán – Sportigazgató, Darazsak Sportakadémia

Czirják Szilvia – Szakmai vezető

Bakó Patrícia – Technikai vezető (Darazsak Sportakadémia)

Szeli Kitti – Technikai vezető (Soproni Darazsak Ifjúsági és Sport Egyesület)

Gombás Bea – Pénzügyi vezető

Pados Noel – Kommunikációs vezető

Major Mihály – Média asszisztens

Kovács Gergely – Média asszisztens

Gazsovics Krisztián – Média asszisztens

Gáspár-Szalay Virág – Nemzetközi kapcsolattartó

Dénes Gábor – Rehabilitációs irodavezető

Kocsis Boglárka – Technikai munkatárs, TAO felelős

Ágoston Tamás – Technikai munkatárs

Varga Kálmán – Logisztika

Török Zsófia – Preakadémiai felelős

Perlaki Mónika – Fizioterapeuta

Tóthné Steinhausz Viktória – Fizioterapeuta

Gáspár László – Erőnléti edző

Lakatos Noémi – Erőnléti edző

Kelemen Benjamin – Erőnléti edző

Bencze Zsófia – Gyógytornász

Buzás Katalin – Gyógytornász

Horváth Nóra – Gyógytornász

Rudasitsné Szölössi Anita – Gyógytornász

Molnár Frantisek – Gyúró

Varga Andrea

Fülöp Lili – Dietetikus

dr. Tállay András – Orvos

dr. Wilfing-Katona Ramóna – Orvos

Pankár Tibor – Sportpszichológus

Tóth Kata – Humán kineziológia

Edzők

Fegyverneky Zsófia – Egyéni képző edző

Srdjan Radulovic – vezetőedző Sportdarázs-SMAFC

Hollós Dániel – U18, vezetőedző

David Brooks – U18 másodedző

Kaltenecker András – U17 vezetőedző, Sportdarázs-SMAFC másodedző

Seres Éva – U16 vezetőedző, Egyéni Képző edző

Farkas Gergő – U16 másodedző, U15 másodedző

Stoics Judit – U15 vezetőedző, Egyéni képző edző

Bella Blanka – U15 másodedző, Csípős Darazsak (U11)

Oleksandra Radulovic – U15 “B” vezetőedző

Áron Krisztián – U15 “B”, Hunyadis Darazsak (U11)

Bencze Mária – U14 vezetőedző, Szorgos Darazsak (U11)

Török Zsófia – U14 másodedző

Áron Balázsné – U16 vezetőedző, U12 vezetőedző

Iski Zsolt – U16 vezetőedző, U16 másodedző

Pados Noel – Harcos Darazsak (U11), Szúrós Darazsak (U11), 1-2. osztályosok Gárdonyi Géza Általános Iskola, 1-2. osztályosok Soproni Német Nemzetiségi Általános Iskola

Szeli Kitti – Lackneros Darazsak (U11)

Oláh Melinda – 1-2. osztályosok Gárdonyi Géza Általános Iskola

csataljayne_ader_patricia-mobile

Csátaljayné Áder Patrícia – 1-2. osztályosok Lackner Kristóf Általános Iskola

stanicz_ferenc-mobile

Stánicz Ferenc – 1-2. osztályosok Hunyadi János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola

ringhofer_alida-mobile

Ringhofer Alida – 1-2. osztályosok Soproni Német Nemzetiségi Általános Iskola

Bali Ákos – 1-2. osztályosok Deák téri Általános Iskola

Karácsony Tünde – Deák téri Általános Iskola 1-2. és 3-4. osztály

horvath_jozsef-mobile

Horváth József – Előkészítő és ovis korosztályok koordinátora

A Soproni Darazsak vezetősége, akik a háttérből társadalmi munkában és szponzorként is segítenek

Csonka László

Csonka László elnök

Czérna Szabolcs

Czérna Szabolcs

Salamon Vilmos

Salamon Vilmos

Márk István

Márk István

Böhm Lajos


A WBASKET HÍREI
Toborzó a Német Nemzetiségi Általános Iskolában (2022.)
Évzáró-Szezonnyitó (2022.)
iratkozzon fel csatornánkra

SportDarázs

Ovikosár

Gyere kosarazni!

Galéria

Fan Shop

Sporttáplálkozás

partnerek

%d bloggers like this: