VII. U16 Girls Champions Cup

Dátum/Date: 8-13. of November, 2018.
Hely/Place: NOVOMATIC ARÉNA SOPRON, Lackner K. u. 48.

A belépés ingyenes/Entrance is charge of free!

Fotók/Photos

Csoportkör/Group Phase

Csoportok/Groups

A csoport/Group A: Soproni Darazsak Akadémia, BBC Osnabrück (GER), Basket Costa (ITA), BS Riga (LAT)
B csoport/Group B: Csata DSE, WBC Tresnjevka 2009-Zagreb (CRO), ZKK Cinkarna Celje (SLO), Sparta&k Moscow Region-Vidnoje (RUS)

Program/Eredmények – Schedule/Results

08.11.2018. Qualifying Round – Novomatic Aréna, Akadémiai Oktatóközpont

ZKK Cinkarna Celje – Sparta&k Moscow Region-Vidnoje 49-56 (17-13, 6-19, 17-10, 9-14) Online statisztika/Online Stat
B.s.: Gbemoutor 14/6, Jelenc 9, Ceh 9; Odintsova 12/3, Bochkareva 12, Dovnar-Zapolskaia 11/3, Galynina 11

Basket Costa – BS Riga 63-41 (18-13, 15-7, 14-11, 16-10)Online statisztika/Online Stat
B.s.: Allievi 14, Villa M. 11; Bulane 13/3

Csata DSE – WBC Tresnjevka 2009-Zagreb 53-36 (14-17, 12-6, 19-5, 8-8)Online statisztika/Online Stat
B.s.: Rakita 14, Telegdy 11/3; Galunic 16, Kelava 12

Soproni Darazsak Akadémia – BBC Osnabrück 63-53 (24-16, 17-7, 11-23, 11-7)Online statisztika/Online Stat
B.s.: Gyöngyösi 22, Pfeiffer 15, Berki 12; Bühner 21, Rüse 10/6, Schröder 10

09.11.2018. Qualifying Round – Novomatic Aréna, Akadémiai Oktatóközpont

Sparta&k Moscow Region-Vidnoje – WBC Tresnjevka 2009-Zagreb 71-74 (17-24, 26-18, 13-15, 15-17) Online statisztika/Online Stat
B.s.: Dovnar-Zapolskaia 29/9, Semenova 15, Latysheva 13/3; Mühl 21/3, Galunic 19, Kelava 14

BBC Osnabrück – BS Riga 50-83 (13-29, 12-16, 16-20, 9-18) Online statisztika/Online Stat
B.s.: Bühner 26, Dreyer 8; Bulane 16/6, Priede 16, Erbsa 11/9, Zalite 10

ZKK Cinkarna Celje – Csata DSE 54-65 (19-12, 12-17, 15-13, 8-23) Online statisztika/Online Stat
B.s.: Ceh 19/3, Gbemoutour 9/3, Anzic 9; Telegdy 15/3, Krasovec 14, Rakita 11

Basket Costa – Soproni Darazsak Akadémia 85-54 (29-16, 22-13, 17-10, 17-15) Online statisztika/Online Stat
B.s.: Villa E. 15/9, Toffali 13/3, N’Guessan 13, Allievi 11, Villa M. 10; Pfeiffer 13, Gyöngyösi 11

10.11.2018. Qualifying Round – Novomatic Aréna, Akadémiai Oktatóközpont

WBC Tresnjevka 2009-Zagreb – ZKK Cinkarna Celje 56-60 (10-15, 14-16, 19-8, 13-21) Online statisztika/Online Stat
B.s.: Mühl 15/6, Zaja 13, Galunic 12; Gbemoutor 15, Ostojic 14, Cater 10/9

Basket Costa – BBC Osnabrück 95-25 (33-5, 28-5, 20-4, 14-11) Online statisztika/Online Stat
B.s: Allievi 15, Villa E. 13/3, Valli L. 12, Villa M. 11/3; Bühner 9

Csata DSE – Sparta&k Moscow Region-Vidnoje 69-63 (23-12, 11-18, 17-16, 18-17) Online statisztika/Online Stat
B.s.: Rakita 24/3, Farkas Sz. 11/3; Menshikova 12, Dovnar-Zapolskaia 11/3

Soproni Darazsak Akadémia – BS Riga 39-75 (11-27, 4-23, 11-15, 13-10) Online statisztika/Online Stat
B.s.: Pfeiffer V. 17, Kovács L. 10, Gyöngyösi J. 8, Németh B. 2, Gottschling P. 1, Máté R. 1, Orbán N. -, Fonnyadt D. -, Deák K. 1, Berki G. -, Tarr S., Balogh T. -; Zalite 18, Cirsa 17/3

12.11.2018. Elődöntők/Semi-Finals, 5-8. helyért/5-8th places – Novomatic Aréna, Nagyterem/Main Hall

Soproni Darazsak Akadémia (A3) – ZKK Cinkarna Celje (B4) 37-73 (8-28, 11-20, 9-16, 9-9) Online statisztika/Online Stat
B.s.: Berki G. 21; Ostojic 24/6, Ceh 13/3

BBC Osnabrück (A4) – WBC Tresnjevka 2009-Zagreb (B3) 44-61 (12-18, 12-13, 5-19, 15-11) Online statisztika/Online Stat
B.s.: Bühner 21, Rüse 8/6; Galunic 20, Kelava 10, Mühl 9

14:00 Basket Costa (A1) – Sparta&k Moscow Region-Vidnoje (B2) 49-35 (11-11, 9-13, 13-8, 16-3) Online statisztika/Online Stat
B.s.: Allievi 16/3, Villa M. 10; Odintsova 11

BS Riga (A2) – Csata DSE (B1) 63-59 (20-9, 11-20, 17-13, 15-17) Online statisztika/Online Stat
B.s.: Bulane 19/9, Priede 10; Rakita 15/6, Farkas 13/3, Krasovec 12

13.11.2018. Helyosztók/Finals – Novomatic Aréna, Nagyterem/Main Hall

Livestream: sport.mindigo.hu

7. hely / 7th place

Soproni Darazsak Akadémia – BBC Osnabrück 48-42 (16-5, 10-13, 14-14, 8-10) Online statisztika/Online Stat
B.s.: Gyöngyösi J. 15, Pfeiffer V. 14, Tarr S. 12; Bühner 13

5. hely / 5th place

ZKK Cinkarna Celje – WBC Tresnjevka 2009-Zagreb 60-34 (20-6, 14-6, 13-12, 13-10) Online statisztika/Online Stat
B.s.: Ostojic 19/3, Jelenc 12, Ceh 10; Zaja 17

Bronzmérkőzés / 3rd place

Sparta&k Moscow Region-Vidnoje – Csata DSE 52-71 (10-6, 8-18, 22-20, 12-27) Online statisztika/Online Stat
B.s.: Odintsova 15; Rakita 20/9, Farkas Sz. 16, Balogh L. 12, Telegdy 10/6

Döntő / Final

Basket Costa – BS Riga 79-70 (18-14, 25-19, 22-19, 14-18) Online statisztika/Online Stat
B.s.: Allievi 29, Villa M. 19/3, Valli 14/3; Bulane 16/6, Erbsa 14/12, Cirule 12/6, Cirsa 11

Végeredmény/ISSUE OF THE TOURNAMENT

1. Basket Costa
2. BS Riga
3. Csata DSE
4. Sparta&k Moscow Region-Vidnoje
5. ZKK Cinkarna Celje
6. WBC Tresnjevka 2009-Zagreb
7. Soproni Darazsak Akadémia
8. BBC Osnabrück

Különdíjak/AWARDS

Torna Legjobb Játékosa/MVP: Frieda Bühner (BBC Osnabrück)
Gólkirálynő/Best Scorer: Frieda Bühner (BBC Osnabrück)
Legtöbb lepattanó/Most Rebounds: Sophia Gbemoutor (ZKK Cinkarna Celje)
All-Star 5: Elizabete Bulane (BS Riga), Villa Matilde (Basket Costa), Allievi Vittoria (Basket Costa), Marta Ostojic (ZKK Cinkarna Celje), Krasovec Lili (Csata DSE)
Csapatok legjobbjai/Best Players of the teams: Frieda Bühner (BBC Osnabrück), Pfeiffer Virág (Soproni Darazsak Akadémia), Hana Mühl (WBC Tresnjevka 2009-Zagreb), Marta Ostojic (ZKK Cinkarna Celje), Dariia Menshikova (Sparta&k Moscow Region-Vidnoje), Rakita Lili (Csata DSE), Sarlotte Petersone (BS Riga), Gloria Ukaekbu (Basket Costa)



Keresés

Kiemelt Média Partnerink

Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia
  • Akarsz Te is segíteni nekünk úgy, hogy ez neked semmibe sem kerül?
  • Kérjük, támogasd személyi jövedelemadód 1 %-ával a Soproni Darazsak kis kosarasait!
  • Kattints ide a részletekért!
Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia

%d blogger ezt szereti: