Kadett Kiemelt Bajnokság, Rájátszás, Felsőház

Soproni Darazsak Akadémia – Szeged KE 71-48 (19-12, 34-22, 51-30, 71-48)
Pontszerzőink: Liska N. 15, Czukor D. 12, Perl Zs. 10/3, Czirják A. 8, Fekete B. 8, Szeli K. 6, Gergácz N. 6, Balogh J. 4, Pánczél B. 2

Soproni Darazsak Akadémia – Csata DSE 56-52 (21-16, 26-36, 41-44, 56-52)
Pontszerzőink: Czukor D. 15/3, Liska N. 13, Fekete B. 9/3, Perl Zs. 9/3, Czirják A. 3, Szeli K. 2, Vincze V. 2, Pánczél B. 2, Gergácz N. 1

Kecskeméti Kosárlabda Akadémia – Soproni Darazsak Akadémia 64-79 (21-13, 42-39, 58-58, 64-79)
Pontszerzőink: Czukor D. 27/3, Perl Zs. 19/9, Szeli K. 9, Czirják A. 7, Liska N. 6, Fekete B. 5, Varga K. 4, Bella B. 2

Czirják Szilvia (edző): „A junior felkészülés és döntő miatt felpörögtek az események a kadettban, így 6 nap leforgása alatt 3 meccset játszottunk le, sikerrel! A legelső találkozón a Szegedet fogadtuk, ahol 3 válogatott játékos szerepel. Nagyon jó ritmusban támadtunk, okosan védekeztünk! Nagyon örültem, hogy a gyengébb formában lévők is sokat előreléptek, végre bátran cserélhettem! Hétfőn a Csata együttese érkezett hozzánk. Mindkét oldalon voltak hiányzók, ennek ellenére nagy küzdelem folyt a pályán. Az első félidő után nem sokan tettek volna a mi győzelmünkre, de szerencsére mi nem így gondoltuk. Óriási erőket mozgattunk meg, küzdöttünk minden labdáért, és nagyon értékes győzelmet zsebeltünk be! Csütörtökön Kecskemétre utaztunk. Nagyon verekedett az ellenfél, amit sajnos hagytak is a játékvezetők. Végül ebbe az ellenfél fáradt bele, és a 4. negyedben (21-6) eldöntöttük a meccset. „