„A jó játékosnak van szerencséje!”

2014.02.13

Országos Gyermek Bajnokság, A csoport, Nagykanizsa

Soproni Darazsak Akadémia B – Harcos Sólymok 50-50 (félidei büntetőkkel nyertünk: 4-3)
Pontszerzők: Konkoly Nóra 13, Balogh Liza 10, Makk Sára 7, Tarr Sára 6, Bella Málna 5, Horváth Kinga 3, Lajtai Lívia 3, Steiner Luca 2, Vörös Adél 1

Jók: Konkoly Nóra, Makk Sára, Balogh Liza, Tarr Sára

Bencze Mária (edző): Nagyon jó meccset játszottunk a velünk egykorú szombathelyi fiúk ellen! Végre bátran mertünk egy-egyezni, egész jó százalékkal voltak befejezéseink is! Az, hogy megint félidei büntetőkkel nyertünk meccset, hát szerencsénk volt! De, hogy nevelőedzőm, Hersits Laci bácsi szavaival éljek, a jó játékosnak van szerencséje! Gratulálok lányaimnak!

Kanizsai Kalózok – Soproni Darazsak Akadémia B 69-51
Pontszerzőink: Tarr Sára 20, Balogh Liza 7, Makk Sára 6, Lajtai Lívia 6, Horváth Kinga 3, Szűcs Zsóka 3, Konkoly Nóra 2, Bella Málna 2, Vörös Adél 1, Gyöngyösi Janka 1

Jók: Tarr Sára, Makk Sára, Balogh Liza

Bencze Mária (edző): „Edzőmeccsnek” egész jó volt ez a mérkőzés. Nagyon örültem, hogy a két Sárám ügyesen játszott. Végre a kis 2004-es Sacikám is meg merte csinálni azokat a dolgokat, amik benne vannak! A félidőig partiban voltunk a fiúkkal (30-30), aztán fejben kicsit összezuhantunk. Ez eredményezte ezt a különbséget.