Serdülő Regionális Bajnokság, III. forduló
2016. április 17. Szombathely

Soproni Darazsak Akadémia „B” – Széchenyi KA/B 84-30 (35-5, 15-11, 18-4, 16-10)
Pontdobók: Csiszér 15/3, Tóth 11, Horváth 11, Csuka 10, Bodnár 8, Lukács 8, Gyurasits 6, Németh 6, Nagy 5, Palkovits 2, Kollár 2, Rátkovics

Klemencsics Nikolett (edző):
„Nagyon örülök, hogy az első perctől kezdve komolyan vettük a találkozót. (mostanában nem ez volt jellemző ránk…) Voltak nagyon szép támadásaink, és védekezésben is fegyelmezettek és koncentráltak voltuk, ami meglátszik az eredményen is.”

Szombathelyi SI/A – Soproni Darazsak Akadémia „B” 50-54 (17-6, 12-21, 13-13, 8-14)
Pontdobók: Csuka 15, Csiszér 12, Lukács 7, Nagy 6, Horváth 5, Gyurasits 3, Kollár 2, Bodnár 2, Németh 2, Rátkovics, Palkovits, Tóth

„Tudtuk, hogy nem lesz könnyű mérkőzés és ez sajnos a kezdésen is meglátszott. Ötlettelen, lassú támadásokkal, és rengeteg védekezésbeli hibával játszottunk. Egy szerencsénk volt, hogy ellenfelünk sem koncentrált igazán, ami a kihagyott ziccereken és büntetőkön látszott. Szerencsére a második ötösöm átérezte a feladat súlyát, és a félidőre sikerült 2 pontra zárkóznunk. A második félidő nagy izgalmakat hozott, szinte végig fej-fej mellett haladtunk a szombathelyiekkel, azonban az utolsó percekben mi voltunk a higgadtabbak, így ismét sikerült legyőznünk ellenfelünket. Ma ismét bebizonyították a lányok, hogy egy CSAPAT vagyunk, és tudunk együtt és egymásért harcolni. Irány a régiós döntő Lányok! Gratulálok!”