Betegségek hátráltatták serdülőinket

2014.02.02

2014.02.01-02., Serdülő Selejtező, B csoport, Kecskemét

Soproni Darazsak Akadémia – Török Flóris Törekvés SE 69-60 (20-18, 15-13, 19-14, 15-15)
Pontszerzőink: Szeli K. 26, Balogh 14, Varga 10, Horváth 12, Vincze 3, Novák 2, Bokori 1

Czirják Szilvia (edző): A sok hiányzó és a gyenge teljesítmények ellenére behúztuk a mérkőzést. Ez az egyetlen pozitívum.

Soproni Darazsak Akadémia – Szegedi KE „A” 46-58 (8-22, 20-14, 11-7, 7-15)
Pontszerzőink: Balogh 13, Szeli K. 9, Vincze 7, Novák 5, Horváth 3, Bokori 2, Berki 2, Takács 2, Farkas 2, Varga 1

Czirják Szilvia (edző): Az első negyedben túl nagy előnyt adtunk a kimondottan jó szerkezetű Szegednek. A második ötös extra játékával visszajöttünk a meccsbe. A negyedik negyed elejére egy pontra zárkóztunk fel, de sajnos addigra elfáradtunk.

Kecskeméti KA – Soproni Darazsak Akadémia 58-53 (13-15, 9-11, 20-13, 16-14)
Pontszerzőink: Varga 12, Szeli K. 10, Balogh 9, Vincze 8, Farkas 8, Horváth 4, Novák 2

Czirják Szilvia (edző): Nagyon jó első félidőt játszottunk, de sajnos a szünet után nem hagytak minket nyerni.