Biztató nyitány a gyermek csapatunktól

2016.10.09

2016.10.08. Gyermek, 1. forduló, Sopron, Vasvilla

Soproni Tigrisek SE – Soproni Darazsak Akadémia/A 56-45 (13-18; 15-6; /4-3/; 15-8; 9-10)
Soproni Darazsak: Jakubovics Eszter -, Kókai Patrícia 10, Vasi Hanna 2, Bagoly Liliána 8, Egresits Réka 7, Gottschling Helga 9, Bognár Dóra -, Kristóf Adél -, Láng Lídia 1, Rozsonits Melissza 4, Kánitsch Boglárka 2, Ács Luca 2

Soproni Darazsak Akadémia/A – Soproni Sportiskolás Bivalyok 65-49 (18-11; 14-10; /3-5/; 16-7; 14-16)
Soproni Darazsak: Jakubovics Eszter -, Kókai Patrícia 12, Vasi Hanna 11, Bagoly Liliána 8, Egresits Réka 13, Gottschling Helga 10, Bognár Dóra -, Prajczer Petra 3, Saly Zsófia 1, Rozsonits Melissza 4, Kánitsch Boglárka 2, Ács Luca –

Hollós Dániel (edző): „Az összképet nézve tetszett, amit a lányok mutattak a két mérkőzés alatt. Az első mérkőzésen nagyon jól kezdtünk, ennyivel még sosem vezettünk a Tigrisek ellen. Utána sajnos a második és a harmadik negyedbe is belealudtunk. Sok eladott labda jellemezte a játékunkat és lepattanó harcban is alul maradtunk, de sikerült egy viszonylag szoros mérkőzést játszanunk a fiúk ellen, aminek nagyon örültem. A második mérkőzésen megvolt a ritmusunk és sebességünk, amit győzelemre tudtunk váltani. Úgy érzem, fejben kell még sokat fejlődnünk, folyamatosan növelnünk kell a jó periódusokat és meg lesz az eredménye! Gratulálok lányok, ezzel sikerült bent maradnunk az A csoportban, következő megmérettetés a saját szervezésű nemzetközi torna. Mindent bele!!!”