csipos20161029oroszlany

Csípős Darazsak – Soproni Sportiskolás Bivalyok 48 – 60
Pontdobók: Kókai Patrícia 14, Vasi Hanna 9, Szabó Lili 7, Szabó Rozi 5, Prajczer Petra 5, Janzsó Alíz 3, Bajzáth Mira 1, Hipságh Viki 1, Egresits Vivien 1, Novotnik Bogi 1, Bauer Zorka 1

Jók: Vasi Hanna, Szabó Rozi, Bajzáth Mira, Prajczer Petra, Szabó Lili

Bencze Mária (edző): „Nagyon jó meccset játszottunk, a soproni fiúk ellen. Sajnos rengeteg ziccerünk és büntetőnk kimaradt, és ez rányomta a bélyegét a végeredményre! A védekezésünk extra volt, a játéknak, ennek a nagyon fontos elemére, egy rossz szavam sem lehet. De………, és ott maradt bennem ez a „DE”! Sajnálom.”

OSE Lions – Csípős Darazsak 39 – 104
Pontdobók: Kókai Patrícia 47, Szabó Rozi 19, Vasi Hanna 17, Szabó Lili 5, Novotnik Bogi 3, Bajzáth Mira 3, Hipságh Viki 5, Bauer Zorka 3, Saly Zsófi 1, Egresits Vivien 1

Jók: Kókai Patrícia, Szabó Rozi, Vasi Hanna, Hipságh Viki, Bajzáth Mira

Bencze Mária (edző): „Az az igazság, hogy az első negyed (14-14) után, kicsit keményebb mérkőzésre számítottam, de a második negyed (2-27) eredménye láttán, már nem volt igazán ok az idegeskedésre. Úgy éreztem, hogy ezen a mérkőzésen, „szakadt át a gát” igazán a lányoknál. Itt már nem volt ok az izgulásra, a bizonyítási vágyra, csak a JÁTÉK ÖRÖME számított. Sok ilyen meccset kívánok Nektek, Csirkéim!”