Elpuskázott ziccerek

2016.02.01

2016.01.31. U12 FELSŐHÁZ „B”csoport

Soproni Darazsak Akadémia A – OSE Oroszlánok 55-59 ( 8-10, 14-18, /5-6/, 13-9, 15-16)

Soproni Darazsak Akadémia A : Pfeiffer Virág 15, Berki Georgina 13, Ács Luca 5, Gyöngyösi Janka 5, Tarr Sára 5, Békés Dorina 4, Deák Kíra 3, Gottschling Helga 3, Szlávik Anna 2, Orbán Nikolett -, Domonkos Petra -, Balogh Tímea –

Galavics Edina (edző): Nagyon agresszívan, keményen kezdtük a védekezést, és ezt tudtuk szinte egészen a mérkőzés végéig tartani, azonban a szépen kialakított helyzetekből nem tudtunk kosarakat dobni. Az 1. félidőben a kihagyott ziccerek miatt kishitűen vezettük a támadásainkat. Sajnálom a vereséget, mert ez az ellenfél nem volt jobb nálunk.

ZTE KK/A – Soproni Darazsak Akadémia A 71-53 ( 17-21, 14-9, /4-6/, 21-7, 15-10)

Soproni Darazsak Akadémia A : Pfeiffer Virág 18, Gyöngyösi Janka 11, Berki Georgina 8, Tarr Sára 6, Ács Luca 3, Szlávik Anna 3, Orbán Nikolett 1, Békés Dorina 1, Domonkos Petra 1, Gottschling Helga 1, Deák Kíra -, Balogh Tímea-.

Galavics Edina (edző): Nagyon jó lendülettel kezdtük ezt a mérkőzést is. A félidőben még 1 ponttal vezettünk, azonban 3. negyedben sajnos messze tudásuk alatt teljesítettek ezen a mérkőzésen a játékosok.