Félrementek a büntetők

2016.02.28

2016.02.27., U11, 6. forduló, Győr

kenguru6fordulo

Soproni Lackneros Farkasok – Gárdonyis Darazsak 36-35 (6-5, 9-5 (10-3), 0-16, 11-6)
Gárdonyis Darazsak: Bauer Zorka 11, Saly Zsófia 9, Völgyi Lili 9, Hipságh Viktória 3, Pallag Dorka 2, Vecsernyés Ráhel 1, Cser Petra -, Áldozó Anna -, Tóth Patrícia -, Réczeg Fanni -, Plangár Réka -, Simon Dorina –

Győri KC Kenguruk – Gárdonyis Darazsak 16-30 (4-7, 4-4 (6-7), 0-6, 2-6) – Mivel a győriek kevesebben voltak az előírtnál, így a mérkőzés a jegyzőkönyvben 0-2 arányban lett felvezetve
Gárdonyis Darazsak: Bauer Zorka 8, Hipságh Viktória 7, Cser Petra 5, Saly Zsófia 4, Pallag Dorka 3, Völgyi Lili 1, Tóth Patrícia 1, Vecsernyés Ráhel 1, Plangár Réka -, Réczeg Fanni -, Áldozó Anna -, Simon Dorina –

Pados Noel (edző): „Vegyes érzelmeim vannak! Tudtuk, hogy betegségek miatt nem leszünk ideális állapotban, de az első mérkőzésen kihagyott 18 büntető (ellenfelünk csupán négyszer hibázott a büntető-vonalról) nem magyarázható ezzel. Messze elmaradtunk ezen a téren a valós tudásunktól, és védekezésben is többször bosszantó hibákat vétettünk. Talán az első buszos utazás okozta felfokozott izgalom élménye miatt hiányzott a megfelelő koncentráció. A káprázatos harmadik negyedünknek, és küzdeni tudásunknak köszönhetően az utolsó másodpercekben így is volt esélyünk a győzelemre, de ezúttal nem jött össze a fordítás. Ellenfelünk összeszedettebben kosárlabdázott, gratulálok nekik a megérdemelt győzelemhez, és a feljutáshoz is! Annak mindenképpen örültem, hogy ezúttal is volt tartásunk, és 12 pontos hátrányból felállva is kiélezett mérkőzést játszottunk. A második találkozóval kapcsolatban is maradt bennem némi hiányérzet, de gratulálok lányok a magabiztos győzelemhez! Szépen küzdöttünk a fáradtsággal szemben! Összességében értékes tapasztalatokkal gazdagodtunk, melyek mind előre visznek minket az úton.”