Jól dolgoztak az erősebbek ellen

2018.03.06

2018.03.04. U11 6. forduló, B csoport, Oroszlány

Soproni Sportiskolás Párducok – Szorgos Darazsak 53-52 (14-10; 13-11; /5-7/; 4-6; 17-18)
Szorgos Darazsak: Bálint Lili 2, Deák Noémi 3, Tóth Patrícia 9, Török Bítia 5, Sipőcz Dóra 1, Fábiánkovits Bianka 16, Iván Ramóna 3, Madarász Niobé 2, Papp-Garbóczy Panna 10, Janka Lili -, Molnár Panna 1

Szorgos Darazsak – OSE Simbák 37-94 (9-26; 13-26; 7-20; 8-22)

Hollós Dániel (edző): Sajnos nem tudtunk győzelemmel hazautazni, de nincs okunk szégyenkezni. Az első mérkőzésen egy nagyon jó, izgalmas mérkőzést tudtunk játszani, aminek a végén sajnos alulmaradtunk a soproni hunyadis fiúk ellen. Álmosan kezdtünk, el is engedtük az ellenfelünket, de a második félidőre sikerült felébrednünk és egy nagyon szoros mérkőzést sikerült játszanunk. Második mérkőzésen a helyi csapattal mérkőztünk meg, ahol kijött sajnos a két csapat közti különbség. Voltak extra perceink, aminek nagyon örültem, ezekből építkezve kell legközelebb minél többet mutatni az erősebb csapatok ellen. Dolgozunk tovább, és legközelebb javítunk a C csoportban. Hajrá Darazsak!