received_1231699616887913

BEAC ÚJBUDA KA/B – SOPRONI DARAZSAK AKADÉMIA/C 30–67 (9-14, 6-14, 6-24, 9-15)
Sopron pontdobói: Tarr Sára 19/3, Pfeiffer Virág 14, Kovács Léna 10, Berki Georgina 6, Németh Boglárka 6, Dely Bianka 4, Kovács Barbara 2, Máté Rebeka 2, Balogh Tímea 2, Szlávik Anna 2, Orbán Nikolett -, Fonnyadt Diána –

Galavics Edina (edző):
„Nem ijedtünk meg az idősebb és magasabb ellenféltől, nagyon elszántan vártuk a találkozót. Koncentráltan és harcosan védekeztünk, majd gyors ellentámadásokat vezettünk. Ennek köszönhetően tudtunk ellenfelünket minden negyedben 10 pont alatt tartanunk! Egészen jók voltunk a kiharcolt faltok terén, azonban 15 büntetőt hagytunk ki, amiben jelentős javulást kell elérnünk! (Ezt igyekszem a 6-os labdának betudni!)

received_1231699086887966

ÚJPEST MT – SOPRONI DARAZSAK AKADÉMIA/C 28 – 62 ( 6-14, 4-23, 9-10, 9-15)
Sopron pontdobói: Pfeiffer Virág 15/3, Berki Georgina 11, Tarr Sára 9, Dely Bianka 6, Németh Boglárka 5, Szlávik Anna 5, Kovács Barbara 4, Kovács Léna 4, Balogh Tímea 2, Orbán Nikolett 1, Máté Rebeka -, Fonnyadt Diána –

Galavics Edina (edző): „Sajnos ezen a mérkőzésen már nem láttam mindenkinél a teljes koncentrációt, így rengeteg kihagyott ziccer jellemezte ezt a találkozót, valamint a kapkodás is jelen volt. Nem tudtunk higgadtan, türelmesen és változatosan játszani. A találkozót a 2. negyedben eldöntöttük. ( 19 büntetőt hibáztunk). Nagyon örültem a jó védekezésünknek!

Gratulálok lányaimnak mindkét győzelemhez, hisz tini csapatként nem kis dolog nyerni az 1-2 évvel idősebb serdülő csapatok ellen!”