Megszenvedtük a csoportban maradást

2016.02.08

2016.02.07. U11, 5 forduló, F csoport, Győr

Feketés Darazsak – Szorgos Méhek 22-33 (6-6, 10-2, (4-6) 0-7, 2-12) – Mivel a győriek nem jelentek meg kellő létszámban, így a mérkőzés 0-2 arányban került felvezetésre a jegyzőkönyvben.
Szorgos Méhek: Szabó Lili 9, Szabó Rozi 8, Egresits Réka 5, Egresits Vivi 4, Szabó Hédi 3, Janzsó Alíz 3, Kovács Rebeka 1, Grubits Fanni -, Rokob Zora –

Farkasné Babos Szilvia (edző): „Az első félidőben a lányokon a „jaj de jó, hogy utazunk az milyen buli :)” látszott és nem fogták fel, hogy egy fontos mérkőzésen vannak, amit meg kell nyerniük. A félidőben rendeztük sorainkat, és levédekeztük az ellenfelet. S bár támadásban még mindig sok ziccert kihagytunk, így is megnyertük a mérkőzést.”

Szorgos Méhek – Soproni Tigrisek Orsolya 23-52 (9-11, 0-13, (4-8) 6-6, 4-14)
Szorgos Méhek: Szabó Lili 8, Egresits Vivi 5, Szabó Hédi 3, Herczeg Fióna 3, Janzsó Alíz 3, Kovács Rebeka 1, Grubits Fanni -, Szabó Rozi -, Rokob Zora -, Egresits Réka –

Farkasné Babos Szilvia (edző): „A két meccsnyi pihenő sajnos nem tett jót nekünk. Míg az első ötös hozta a saját játékrészét, addig a második ötös ezen a mérkőzésen egyszerűen nem vette adást :(. Sajnos ahelyett, hogy egy szoros meccset játszottunk volna, a rengeteg eladott labdával, megnyerettük a fiúkkal a mérkőzést. És már megint azok a fránya ziccerek… Azt viszont jó volt látni az öltözőben, hogy a csajokat is zavarták ezek a hibák. Az elkövetkezendő időszakban azon fogunk dolgozni, hogy ezeket kijavítsuk, hogy ismét az igazi Szorgos Méheket lássuk a pályán! 🙂 Mírának és Evelinnek pedig mielőbbi gyógyulást kívánunk, akik sajnos az utolsó pillanatban dőltek ki, betegség miatt!”