Millimétereken múlt a hosszabbítás

2017.05.24

A Nemzeti Leány Kadett Bajnokság Döntőjének második játéknapján csapatunk az utolsó percbe lépve még 7 pontos hátrányban volt, de nagyot küzdve, támadásról-támadásra csökkentették a távolságot. Az utolsó másodperben, 55-52-es kecskeméti vezetésnél, Balogh Julcsi emberrel a nyakán is betalált távolról, de sajnos cipőjének orra rácsúszott a hárompontos vonalra, így a bravúros találat csak két pontot ért. Így a szezon során a két gárda harmadik nagy csatája ezúttal kecskeméti sikert hozott. Csütörtökön 12 órakor az 5-8. helyért folytatjuk a másik csoport harmadik helyezettjével, melyről a Miskolc és a Győr csatája dönt.

20170524kadettsopronkecskemet

Kecskeméti KA – Soproni Darazsak Akadémia 55-54 (12-13, 14-15, 14-7, 15-19)
SDA: Balogh J. 20/3, Varga S. 12, Cser Zs. 7, Inczédi B. 7, Karácsony T. 6/3, Schöll P. 2, Úr B. -, Békés B. -, Urszta S. -, Balogh L. –

Czirják Szilvia (edző): „Sokkal jobb kosárlabdát tudtunk játszani, mint tegnap. Nagyon sajnálom a végjátékot. Megyünk tovább, és próbálunk minél többet fejlődni az elkövetkezendő mérkőzéseken.”