III. U16 Girls Champions Cup

IIIChampionsCup2014plakatujjo1280Dátum/Date: 10-15. of November, 2014.
Hely/Place: MKB ARÉNA SOPRON, Lackner K. u. 48.

A belépés ingyenes/Entrance is charge of free!

Műsorfüzet/Progambook (PDF)

Fotók/Photos

Csapatok/Teams
10.11.2014.
11.11.2014.
12.11.2014.

Csoportok/Groups

Group A: Soproni Darazsak Akadémia, BA SPARTA Prague (cseh), Umana Reyer Venezia (olasz), ZKK Vodice (horvát)
Group B: Vasas Akadémia, Gloria Moszkva (orosz), BKM Junior UKF Nitra (szlovák), BJBS Riga/Ridzene (lett)

Program/Eredmények – Schedule/Results

10.11.2014. Csoport mérkőzések/Qualifying Round

BA SPARTA Prague – ZKK Vodice 75-64 (18-21, 24-9, 12-14, 21-20) Stat (PDF) Online statistic
B.s.: Reisingerova 32/3, Holeczyova 11 ; Silov 35/6, Mrdalj 10

BJBS Riga/Ridzene – Gloria Moscow 57-52 (22-18, 9-15, 22-9, 4-10) Stat (PDF) Online statistic
B.s.: Strautmane 22, Sprudzane 16/3 ; Fastova 14, Pleskevich 10

Vasas Akadémia – BKM Junior UKF Nitra 64-56 (15-11, 18-20, 12-14, 19-11) Stat (PDF) Online statistic
B.s.: Mérész B. 17, Vadász 16, Bernáth 11/3, Pusztai 10; Feherova 23, Mikulasikova 10

Soproni Darazsak Akadémia – Reyer Venezia 61-78 (17-17, 19-17, 20-21, 6-23) Stat (PDF) Online statistic
B.s.: Szeli K. 10, Varga K. 10; Pinzan 22/9, Madera 14, Martina 10

11.11.2014. Csoport mérkőzések/Qualifying Round

Reyer Venezia – BA SPARTA Prague 67-68 (21-23, 9-16, 16-8, 21-21) Stat (PDF) Online statistic
B.s.: Madera 22, Pinzan 11/6; Gallasova 21, Reisingerova 16

BKM Junior UKF Nitra – Gloria Moscow 61-63 (20-18, 15-11, 14-12, 12-22) Stat (PDF) Online statistic
B.s.: Dubenova 16/3, Skublova 14; Pleskevich 25/6, Vukina 10

BJBS Riga/Ridzene – Vasas Akadémia 63-76 (18-26, 8-23, 20-9, 17-18) Stat (PDF) Online statistic
B.s.: Strautmane 13, Salcevica 13/3, Sprudzane 11/3; Bernáth 23, Pusztai 15/3, Mérész 10

ZKK Vodice – Soproni Darazsak Akadémia 51-72 (17-17, 10-15, 13-23, 11-17) Stat (PDF) Online statistic
B.s.: Silov 20/12, Skoric 18/3; Perl Zs. 10, Czirják A. 10

12.11.2014. Csoport mérkőzések/Qualifying Round

BJBS Riga/Ridzene – BKM Junior UKF Nitra 48-66 (15-18, 6-8, 11-15, 16-25) Stat (PDF) Online statistic
B.s.: Strautmane 19, Klavina 11/3, Salcevica 11; Feherova 15, Dobosova 12/6, Mikulasikova 12, Sblaturova 10/3

ZKK Vodice – Reyer Venezia 43-74 (7-21, 13-15, 15-18, 8-20) Stat (PDF) Online statistic
B.s.: Silov 15/3, Skoric 13/3; Cubaj 17/3, Fassina 10

Gloria Moscow – Vasas Akadémia 63-69 (17-25, 18-14, 13-21, 15-9) Stat (PDF) Online statistic
B.s.: Korshunova 13, Minyasheva 12/3, Pleskevich 10; Mérész 19, Pusztai 18, Bernáth 17/9

Soproni Darazsak Akadémia – BA SPARTA Prague 61-64 (11-19, 17-15, 17-11, 16-19) Stat (PDF) Online statistic
B.s.: Szeli D. 16, Szeli K. 10; Sauerova 18, Gallasova 14/3, Natabu 12

14.11.2014. Semi – Finals

Gloria Moscow (B3) – ZKK Vodice (A4) 71-60 (12-13, 19-15, 14-7, 9-19, 17-6) o.t. (3) Stat (PDF) Online statistic
B.s.: Minyasheva 17, Korshunova 14, Pleskevich 10; Silov 29, Skoric 15, Mrdalj 12

BA Sparta Prague (A1) – BKM Junior UKF Nitra (B2) 88-72 (23-19, 33-16, 16-18, 16-19) Stat (PDF) Online statistic
B.s.: Reisingerova 28, Gallasova 12, Holeczyova 11; Feherova 18, Dubenova 13/3, Martiskova 10

Vasas Akadémia (B1) – Reyer Venezia (A2) 58-64 (23-14, 13-22, 4-20, 18-8) Stat (PDF) (1) Online statistic
B.s.: Pusztai 15, Róth 14/3, Bernáth 10; Madera 22, Fassina 12

Soproni Darazsak Akadémia (A)3 – BJBS Riga/Ridzene (B4) 66-61 (18-17, 11-18, 18-16, 19-10) Stat (PDF) (4) Online statistic
B.s.: Czukor D. 10, Szeli D. 10, Szeli K. 10; Strautmane 18, Salcevica 11/3

15.11.2014. Helyosztók/Finals

ZKK Vodice – BJBS Riga/Ridzene 55-61 (22-14, 11-22, 14-11, 8-14) Stat (PDF) Online statistic
B.s.: Silov 22/3, Mihic 12/3; Strautmane 15/3, Salcevica 13/9, Sprudzane 13

Gloria Moscow – Soproni Darazsak Akadémia 59-60 (6-12, 20-13, 16-8, 17-27) Stat (PDF) Online statistic
B.s.: Pleskevich 12; Czukor 12, Szeli K. 11, Varga K. 10

Vasas Akadémia – BKM Junior UKF Nitra 93-66 (22-10, 30-17, 19-10, 22-29) Stat (PDF) Online statistic
B.s.: Bernáth 29/9, Pusztai 21/3, Mérész 14; Mikulasikova 19

Reyer Venezia – BA Sparta Prague 69-65 (17-19, 11-19, 10-5, 31-22) Stat (PDF) Online statistic
B.s.: Pinzan 32/3, Cubaj 10; Reiseingerova 22/6, Jindrova 13, Gallasova 10

17.30 Záróünnepség/Closing Ceremony

Végeredmény/ISSUE OF THE TOURNAMENT

1. Umana Reyer Venezia
2. BA Sparta Prague
3. Vasas Akadémia
4. BKM Junior UKF Nitra
5. Soproni Darazsak Akadémia
6. Gloria Moscow
7. BJBS Riga/Ridzene
8. ZKK Vodice

Különdíjak/AWARDS

MVP: Julia Reisingerova (BA Sparta Prague)
Best Scorer: Josipa Silov (ZKK Vodice)
Most Rebounds: Digna Strautmane (BJBS Riga/Ridzene)
All-Star 5: Patricie Gallasova (BA Sparta Prague), Pusztai Petra (Vasas Akadémia), Lorela Cubaj (Umana Reyer Venezia), Szeli Dorina (Soproni Darazsak Akadémia), Julia Reisingerova (BA Sparta Prague)



Keresés

Kiemelt Média Partnerink

Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia
  • Akarsz Te is segíteni nekünk úgy, hogy ez neked semmibe sem kerül?
  • Kérjük, támogasd személyi jövedelemadód 1 %-ával a Soproni Darazsak kis kosarasait!
  • Kattints ide a részletekért!
Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia