IV. U16 Girls Champions Cup

ccupplakatnetreDátum/Date: 23-28. of November, 2015.
Hely/Place: NOVOMATIC ARÉNA SOPRON, Lackner K. u. 48.

A belépés ingyenes/Entrance is charge of free!

Műsorfüzet/Programbook

Fotók/Photos

Csapatok/Teams
23.11.2015.
24.11.2015.
25.11.2015.
27.11.2015.
28.11.2015.

Csoportok/Groups

A csoport/Group A: Soproni Darazsak Akadémia, SBC Gloria Moscow (RUS), Umana Reyer Venezia (ITA), ZKK Vodice (CRO)
B csoport/Group B: Csata DSE, BK Zabiny Brno (CZE), BJBS Riga/Ridzene (LAT), MKK SOkolow (POL)

Program/Eredmények – Schedule/Results

23.11.2015. Qualifying Round

BK Žabiny Brno – MKK Sokolow 90-52 (26-17, 19-11, 22-13, 23-11) Online statisztika/Online Stat Stat (PDF)
B.s.: Brabencova 22/3, Szcotkova 19/15, Tomancova 10/6 & Szkop 15/9, Swietochowska 12/6

Csata DSE – BJBS Riga/Ridzene 58-55 (20-11, 19-14, 8-14, 11-16) Online statisztika/Online Stat Stat (PDF)
B.s.: Lelik 15/12, Boros 10 & Salcevica 16/12, Tumika 10/6, Septe 10

SBC Gloria Moscow – UMANA Reyer Venezia 40-90 (17-18, 7-27, 7-28, 9-17) Online statisztika/Online Stat Stat (PDF)
B.s.: Bukina 11/3 & Madera 25, Turco 13, Cubaj 11, Pinzan 10/3

Soproni Darazsak Akadémia – ZKK Vodice 61-56 (15-7, 9-18, 21-14, 16-17)Online statisztika/Online Stat Stat (PDF)
B.s.: Vincze 12, Czukor 11, Balogh 10 & Ivas 17/9, Basic 15/9, Skoric 10/6

24.11.2015. Qualifying Round

ZKK Vodice – UMANA Reyer Venezia 35-71 (9-17, 12-23, 2-19, 12-12) Online statisztika/Online Stat Stat (PDF)
B.s.: Mihic 9 & Madera 15, Pinzan 9/3, Trucco 9

BJBS Riga/Ridzene – BK Žabiny Brno 76-56 (18-14, 31-15, 12-14, 15-13) Online statisztika/Online Stat Stat (PDF)
B.s.: Septe 21, Salcevica 19/12, Tumika 10 & BRabencova 15/3, Galickova 10/3, Havlikova 10/3

MKK Sokolow – Csata DSE 43-72 (14-18, 6-18, 16-15, 7-21) Online statisztika/Online Stat Stat (PDF)
B.s.: Teluk 13/9, Szkop 10/3 & Lelik 18/3, Foitl 13, Karagits 10

Soproni Darazsak Akadémia – SBC Gloria Moscow 98-68 (25-12, 21-22, 29-9, 23-25) Online statisztika/Online Stat Stat (PDF)
B.s.: Czukor 26/3, Vincze 20, Farkas L. 10, Varga K. 10 & Badina 16/3, Bukina 13/3, Kord 12, Krivtsova 10

25.11.2015. Qualifying Round

Csata DSE – BK Žabiny Brno 48-52 (14-17, 8-13, 13-13, 13-9) Online statisztika/Online Stat Stat (PDF)
B.s.: Angyal 14, Lelik 13/6, Foitl 10 & Valkova 13, Galickova 12/6

BJBS Riga/Ridzene – MKK Sokolow 78-47 (22-12, 21-10, 13-6, 22-19) Online statisztika/Online Stat 20151125rigasokolow
B.s.: Tumika 19/3, Septe 18 & Teluk 11/3

SBC Gloria Moscow – ZKK Vodice 51-80 (12-24, 17-28, 8-17, 14-11) Online statisztika/Online Stat Stat (PDF)
B.s.: Nenasheva 9/3, Kord 9 & Skoric 23/3, Mihic 18/3, Ivas 14, Basic 12

UMANA Reyer Venezia – Soproni Darazsak Akadémia 71-45 (22-13, 20-10, 14-6, 15-16) Online statisztika/Online Stat Stat (PDF)
B.s.: Madera 23, Trucco 11, Pinzan 10/6 & Czukor 15

27.11.2015. Elődöntők/Semi-Finals, 5-8. helyért/5-8th places

ZKK Vodice A3 – MKK Sokolow B4 (4) 65-50 (18-13, 10-10, 20-13, 17-14) Online statisztika/Online Stat Stat (PDF)
B.s.: Basic 25, Mihic 13, Ivas J. 10/6 & Kraska 10

BK Zabiny Brno B3 – SBC Gloria Moscow A4 (3) 75-52 (20-13, 20-14, 14-10, 21-15) Online statisztika/Online Stat Stat (PDF)
B.s.: Galickova 14/6, Holomkova 12/9, Brabencova 12, Szcotkova 10/6 & Kord 12, Nenasheva 10

UMANA Reyer Venezia A1 – Csata DSE B2 (2) 58-46 (6-14, 13-13, 25-6, 14-13) Online statisztika/Online Stat Stat (PDF)
B.s.: Madera 18/3, Pinzan 14/6 & Karagits 15, Lelik 11/9, Horváth F. 11

BJBS Riga/Ridzene B1 – Soproni Darazsak Akadémia A2 (1) 69-64 (18-24, 24-15, 15-15, 12-10) Online statisztika/Online Stat Stat (PDF)
B.s.: Septe 19, Salcevica 16/12, Nagle 13/9 & Czukor 22, Balogh J. 17, Szeli K. 13

28.11.2015. Helyosztók/Finals

SBC Gloria Moscow – MKK Sokolow 37-56 (6-13, 8-12, 7-22, 16-9) Online statisztika/Online Stat Stat (PDF)
B.s.: Kord 19, Badina 10 & Szkop 17/6, Teluk 11

BK Zabiny Brno – ZKK Vodice 63-54 (15-8, 08-10, 10-14, 20-22) Online statisztika/Online Stat Stat (PDF)
B.s.: Brabencova 16/6, Holomkova 13/3, Galickova 12, Valkova 10 & Ivas J. 18/12, Mihic 18/6

Soproni Darazsak Akadémia – Csata DSE 50-65 (16-15, 4-20, 16-13, 14-17) Online statisztika/Online Stat Stat (PDF)
B.s.: Czukor 23/3 & Karagits 17, Boros 15, Lelik 12, Foitl 12

BJBS Riga/Ridzene – UMANA Reyer Venezia 50-68 (20-16, 7-21, 9-13, 14-18) Online statisztika/Online Stat Stat (PDF)
B.s.: Septe 18, Nagle 10/6, Salcevica 10/3 &Madera 19/3, Smorto 12/9, Trucco 12/3

18.15 Záróünnepség/Closing Ceremony

Végeredmény/ISSUE OF THE TOURNAMENT

1. UMANA Reyer Venezia
2. BJBS Riga/Ridzene
3. Csata DSE
4. Soproni Darazsak Akadémia
5. BK Zabiny Brno
6. ZKK Vodice
7. MKK Sokolow
8. SBC Gloria Moscow

Különdíjak/AWARDS

MVP: Sara Madera (UMANA Reyer Venezia)
Best Scorer: Sara Madera (UMANA Reyer Venezia)
Most Rebounds: (Szeli Kitti (Soproni Darazsak Akadémia)
All-Star 5: Czukor Dalma (Soproni Darazsak Akadémia), Lelik Réka (Csata DSE), Krystina Brabencova (BK Zabiny Brno),Luize Septe (BJBS Riga/Ridzene), Sara Madera (UMANA Reyer Venezia)
Best Players of the team: Kristina Kord (SBC Gloria Moscow), Klaudia Teluk (MKK Sokolow), Lucija Skoric (ZKK Vodice), Krystina Brabencova (BK Zabiny Brno), Karagits Kira (Csata DSE), Balogh Júlia (Soproni Darazsak Akadémia), Luize Septe (BJBS Riga/Ridzene), Sara Madera (UMANA Reyer Venezia)



Keresés

Kiemelt Média Partnerink

Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia

Legfrissebb hírek

  • Akarsz Te is segíteni nekünk úgy, hogy ez neked semmibe sem kerül?
  • Kérjük, támogasd személyi jövedelemadód 1 %-ával a Soproni Darazsak kis kosarasait!
  • Kattints ide a részletekért!
Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia

%d blogger ezt szereti: