Remek győzelmeket szállítottak

2016.03.21

2016.március 19. szombat, U12 felsőház 3. forduló

OSE Oroszlánok – Soproni Darazsak Akadémia/A 37 – 52 (8-11, 10-11, /5-4/, 6-8, 8-18)
Sopron pontdobói: Tarr Sára 11, Pfeiffer Virág 9, Németh Boglárka 7, Berki Georgina 7, Gyöngyösi Janka 6, Ács Luca 5, Békés Dorina 4, Gottschling Helga 2, Orbán Nikolett 1, Szlávik Anna -, Kovács Barbara -, Domonkos Petra –

Galavics Edina (edző): „A téli szünet utáni fordulóban kikaptunk az Oroszlány fiú csapatától, ezért most mindenképp vissza akartunk vágni, hogy megmutassuk, ki a jobb csapat. Extra kiemelkedő teljesítményt nem tudok mondani erre a mérkőzésre, de mindenkinek voltak nagyon szép megmozdulásai, és nagyon szép csapat játékkal tudtuk legyőzni a jó játékosokból álló oroszlányi fiúkat! GRATULÁLOK A CSAPATOMNAK!!!”

Soproni Darazsak Akadémia/A – ZTE KK/A 55 – 53 (10-9, 16-11, /4-6/, 6-13, 19-14)
Sopron dobói: Berki Georgina 14, Gyöngyösi Janka 14, Pfeiffer Virág 12, Németh Boglárka 9, Békés Dorina 3, Domonkos Petra 2, Ács Luca 1, Orbán Nikolett -, Szlávik Anna -, Tarr Sára -, Kovács Barbara -, Gottschling Helga –

Galavics Edina (edző): „A zalaegerszegi fiú csapattal is találkoztunk már a szezonban, akkor azonban a fiúk győzedelmeskedtek. Fej-fej mellett haladt a két csapat egészen a 3. negyed 2. percéig, amikor Tarr Saci betörés közben az egyik fiú lábában elesett, és sajnos meghúzta a kezét és már nem tudott a sérülése miatt visszaállni. Ekkor kicsit megtorpantunk, nehezen találtuk meg a helyzeteket. Az ellenfél letámadása nem jött be, szerencsére Gyöngyösi Janka szépen átvette a csapat irányítását, így csak 3 pont mínuszunk volt a 4. negyed kezdetekor! Az utolsó negyedben igen nagy küzdelem volt, sok lepattanó labdával, és jó helyzetkialakításokkal értékesítettük a ziccereinket! Rendkívül nagy harcban győztük le a Zalaegerszeg u12-es fiú „A” csapatát.
BÜSZKE VAGYOK RÁTOK LÁNYOK!!!! CSAK ÍGY TOVÁBB! IGAZI CSAPATMUNKA VOLT!”