Szorgoskodtak a Méhecskék!

2016.01.19

2016.01.17. U11, 4. forduló Sopron, BECSA

Soproni Lackneros Farkasok – Szorgos Méhek 34-61 (11-14, 10-12, (5-9) 2-14, 6-12)
Pontszerzők: Szabó Rozina 15, Szabó Lili 9, Egresits Vivien 9, Grubits Fanni 5, Szabó Hédi 5, Kuslits Evelin 5, Pócsi Csenge 4, Kovács Rebeka 4, Rokob Zora 3, Herczeg Fióna 1, Stippinger Petra 1, Egresits Réka –

Farkasné Babos Szilvia (edző): „Négy új játékossal vágtunk neki a 4. fordulónak, akik nagyon jól felvették a játék ritmusát és bátran, ügyesen játszottak. Rozi extra játékának köszönhetően a kosárlabda szépségét megmutató, magabiztos játékkal megnyertük a mérkőzést.”

Soproni Tigrisek Fenyőtér – Szorgos Méhek 39-46 (7-10, 6-12, (4-8) 20-6, 2-10)
Pontszerzők: Szabó Lili 13, Szabó Hédi 11, Bajzáth Míra 9, Szabó Rozina 3, Grubits Fanni 3, Herczeg Fióna 3, Egresits Vivien 2, Stippinger Petra 1, Kovács Rebeka 1, Kuslits Evelin-, Rokob Zora -, Egresits Réka –

Jók: A csapat!

Farkasné Babos Szilvia (edző):
„Az utolsó percig izgalmas mérkőzést játszottunk a Tigrisek ellen. A 3. negyedben nem tudtuk tartani az ellenfél extra gyors játékosát, így nyílttá vált a végjáték. A csajok megmutatták, hogyan kell küzdeni egymásért, a győzelemért, a sikerért, és egy nagyon jó iramú, kiélezett meccset játszva megnyertük a mérkőzést, örömkönnyeket csalva a szemekbe 🙂 Katarzis élmény volt ez szülőnek, gyereknek, edzőnek egyaránt. Büszke vagyok rátok lányok! Szép munka volt! Csak így tovább 🙂 „