2017.01.14. U11 4.forduló G csoport, Győr

20170114gardonyisdarazsak

Villámló Kovácsok – Gárdonyis Darazsak 37-32 (1-7, 16-4, (3-7), 10-10, 7-4)
SDA: Simon Dorina 8, Plangár Réka 5, Áldozó Anna 4, Szlávik Bianka 3, Horváth Csenge 3, Fábiánkovits Bianka 3, Madarász Niobé 3, Szabadvári Noémi 1, Galambos Viktória 1, Bóha Dorina 1, Németh Júlia -, Sipőcz Dóra –

Nádor Tigrisek – Gárdonyis Darazsak 30-30 (8-4, 10-8, (2-6), 4-4, 6-8) – A mérkőzést 2-0 arányban nekünk írták, mivel ellenfelünk csupán 9 játékossal jelent meg.
SDA: Áldozó Anna 15, Simon Dorina 4, Plangár Réka 3, Szlávik Bianka 3, Madarász Niobé 2, Horváth Csenge 1, Sipőcz Dóra 1, Galambos Viktória 1, Szabadvári Noémi -, Fábiánkovits Bianka -, Németh Júlia -, Bóha Dorina –

Pados Noel (edző): „Egy csoporttal feljebb vágtunk neki az idei második fordulónknak, melyen a Villámló Kovácsok ellen kezdtünk. Jól kezdtünk, de a második negyedben nem tudtunk mit kezdeni a győriek, magas és technikás játékosával, Mihály Pannával, aki 14 pontot termelt ebben a 10 percben. A szünet után próbáltunk változtatni, melyek jól sikerültek, így egy pontos előnnyel fordultunk az utolsó két percbe. A győriek legjobbját eddig a pillanatig tudtuk ebben a negyedben tartani, itt azonban ismét hátára vette csapatát és zsinórban dobott 6 pontjával eldöntötte a mérkőzést. Küzdelmes mérkőzés volt, örültem, hogy a második félidőben vissza tudtunk kapaszkodni, és nyílttá tettük a mérkőzést. A következő ellenfél a Nádor Tigrisek csapata volt, akik kevesebben voltak az előírtnál, így már tudtam, hogy nem eshetünk ki a csoportból. Ezt a lányoknak nem árultam el, szerettem volna, ha a pályán is megharcolunk a csoportban maradásért. Mivel pihenő nélkül következett ez a mérkőzés, így igyekeztem sokat cserélni, frissen tartani a csapatot. Ez a találkozó is fej-fej melletti küzdelmet hozott, és végül döntetlennel zárult. Természetesen voltak hibáink, különösen helyezkedés terén, de örülök, hogy mindkét mérkőzésen csapatként küzdöttünk, elosztottuk a terheket, szépen dobtuk a büntetőket, és azok is jól mutatkoztak be, akiknek ez volt az első kengurus mérkőzésük. Ki kell emelnem Áldozó Annát, aki az első mérkőzés második félidejében teljesítette a kért feladatot és bátran felvette a küzdelmet a nála egy évvel idősebb Mihály Pannával, a másodikon pedig igazi vezére volt a csapatnak! Gratulálok lányok! Jobbulást a betegeknek!”