A középső negyedek elcsúsztak

2022.11.11

Magabiztosan győztek, de a mérkőzés középső szakaszában kijöttek azok a hibák, melyek az elmúlt hetekben is jellemezték az edzéseiket.

2022. 11. 10. Regionális leány junior bajnokság, Székesfehérvár

Dávid Kornél Akadémia – Darazsak Sportakadémia/B 44-77 (6-25, 13-18, 23-20, 2-14)
Darazsak Sportakadémia/B: Bagoly L. 15, Molnár E. 14, Bíró Cs. 12/3, Őri S. 12, Vajda N. 9/3, Novotnik B. 6, Kiss L. 5, Kánitsch B. 4, Iván R. –, Schmidl B. –

Kaltenecker András (vezetőedző): „Az első és az utolsó negyed munkájával elégedett vagyok. A második negyedben már előjöttek azok a problémák, amikkel az elmúlt hetekben szembenéztünk az edzéseken, mely a harmadik negyed utolsó 3 perces 10-0-ás rövidzárlatunkkal csúcsosodott ki. Ahhoz, hogy fejlődjünk, minőségibb edzésmunkára lesz szükségünk. Fel kell fognunk, hogy csak és kizárólag a saját fejlődésünk lehet a cél. Ehhez nagyobb koncentrációra van szükségünk egyéni szinten. Ma az első és utolsó negyedben csapatmunkát kaptam vissza, azt amiért dolgozunk. Arra kell törekedjünk, hogy ezt a szintet és ritmust tudjuk fenntartani hosszabb periódusokban.”