A második mérkőzésre összeálltak az elemek

A két meccs közötti UNO jó hatással volt a játékra.

U12 3. forduló, F csoport, Sopron

Sportdarázs/B – Soproni Tigrisek SE U12/B 25-37 (8-4, 7-14, (2-2), 5-7, 3-10)
Sportdarázs/B: Scheidl Arina 8, Szitás-Sinka Jázmin 4, Schuller Emma Róza 4, Góra Júlia 3, Csőre Blanka 2, Mogyoróssy Janka 2, Papp-Szommer Sára 1, Kocsis Emília 1, Németh Zsófia -, Fekete Sári -, Udvardi Kamilla -, Schuller Karina Lea –

Sportdarázs/B – Soproni Tigrisek Kőszeg U12 73-30 (15-13, 20-2, (2-2), 24-9, 12-4) – a mérkőzést 2-0 arányban írták a Sportdarázs javára, miután az ellenfél nem tudott kiállni a minimálisan előírt létszámmal.
Sportdarázs/B: Góra Júlia 12, Papp-Szommer Sára 12, Scheidl Arina 12, Mogyoróssy Janka 11, Szitás-Sinka Jázmin 9, Schuller Emma Róza 4, Schuller Karina Lea 4, Németh Zsófia 3, Szaradics Hanna 2, Kocsis Emília 2, Udvardi Kamilla 2, Fekete Sári –

Buzás Katalin (edző): „Jól kezdtük az első mérkőzést, azonban sajnos az a 2. és a 4. negyedben sok kimaradt dobás és pontatlan védekezés jellemezte a csapatot, ami ezt a végeredményt eredményezte. A fiatalok nagyon szépen dolgoztak az egy korosztállyal idősebbek között is!
A második mérkőzésre bemelegedett a csapat, ami lehet, hogy a szünetben lejátszott UNO kártyapartiknak köszönhető. 😊
Sokkal pontosabban dobtunk, bátrabban támadtunk és már a védekezés is kezdett összeállni! Gratulálok lányok a győzelemhez!
Folytatjuk a munkát! Köszönjük a szurkolóknak a biztatást!
Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Boldog Új Évet Mindenkinek!”