A rossz kezdés megpecsételte a sorsukat

2019.01.24

2019.01.23. Junior bajnokság, Pécs

PEAC – Kosárlabda Akadémia Pécs – Soproni Darazsak Akadémia 70-44 (16-5, 21-12, 17-14, 16-13)
SDA: Dömötör P. 10/6, Varga S. 10, Karácsony T. 7/3, Soós D. 6, Kovács L. 4, Úr B. 3/3, Schöll P. 2, Deák K. 2, Gyöngyösi J. -, Orbán N. –

Hollós Dániel (edző): Kísértetiesen hasonlított ez a mérkőzésünk a Miskolc ellenihez. Hosszú utazás, rossz kezdés, vállalható második félidő. A pécsi csapat ellen is rosszul kezdtük a mérkőzést, kialakított helyzeteinket nem tudtuk kosárra váltani, és engedtük ellenfelünket elhúzni a mérkőzés elején. Tudtunk váltani utána és közelebb tartani a pécsi lányokat, de a félidő végére kialakult egy nagyobb különbség a két csapat között. A második félidőben több jobb periódusunk volt, aminek köszönhetően szorosabb negyedeket játszhattunk. Az eddigi hibáink újból előjöttek, de láttam végre az akaratot és harcosságot néhány esetben lányokon, hogy ki akarják javítani, ami bizakodásra adhat okot. Összességében nem volt rossz mérkőzés számunkra, próbálunk ebből a mérkőzésből is tanulni. Hajrá!