A szünet után szigorítottak

2023.10.23

A visszarendeződéssel sok gondja akadt junior csapatunknak, de a szünet utáni határozottabb védekezés a támadójátékra is jó hatással volt.

2023. 10. 22. Leány junior bajnokság, Sopron

Darazsak Sportakadémia/A – Zsíros Akadémia Kőbánya 94-72 (22-20, 19-12, 27-20, 26-20)
Darazsak Sportakadémia/A: Toman R. 21/9, Toman D. 16/6, Salamon R. 13/3, Plangár R. 13, Sinka-Pálinkás Sz. 11/9, Szikszai F. 10/3, Rokob Z. 5, Völgyi L. 3/3, Pásztor K. 2

Hollós Dániel (vezetőedző): Nem jó előjelekkel vágtunk bele a mérkőzésbe, a mérkőzés előtti napokban két alapemberünk is kiesett a rotációból, és emiatt klasszikus center poszt nélkül kellett belevágnunk a küzdelembe. Egész mérkőzésen a visszarendeződéssel voltak a legnagyobb problémáink, sok könnyű gólt engedtünk ellenfelünknek. A második félidőre szigorítani tudtunk a védekezésünkön, ezzel a támadójátékunk is feljavult. Közelről és távolról is veszélyesek voltunk, aminek nagyon örültem. Sok idő kell még ennek a csapatnak, hogy összekovácsolódjanak, és főleg a védekezésünkön kell sokat dolgoznunk a jövőben. Gratulálok a lányoknak a győzelemhez, folytatjuk!