A szünetben észbe kaptak

2024.01.27

20 perc után 20 pont hátrányban találták magukat, de összeszedték magukat és győztesen hagyták el a parkettet juniorjaink.

2024. 01. 26. Leány junior bajnokság, Kőbánya

Zsíros Akadémia Kőbánya – Darazsak Sportakadémia/A 66-69 (22-11, 21-12, 13-21, 10-25)
Darazsak Sportakadémia/A: Janzsó A. 15, Kókai P. 14/3, Völgyi L. 11/3, Raffay D. 10, Sinka-Pálinkás Sz. 9/3, Szikszai F. 4, Salamon R. 2, Rokob Z. 2, Plangár R. 2, Gergő J. –

Hollós Dániel (vezetőedző): „Érthetetlen volt számomra amit az első félidőben mutattak a lányok… Egész héten jól edzettek, rengeteget gyakoroltuk az előző mérkőzéseken elkövetett hibáinkat, de semmit nem sikerült megvalósítani abból amit kértem tőlük a mérkőzés elején.
Mínusz hússzal mentünk az öltözőbe, ahol alapos fejmosást kaptak a lányok! A második félidőben teljesen más arcát mutatta a csapat, védekezésünk feljavult, támadásban is szép akciókat vezettünk, a tetemes hátrányunkat sikerült folyamatosan ledolgozni, így sikerült győznünk. A második félidőért gratulálok a lányoknak, nagyot küzdöttek, valahogy így kellene elkezdeni a mérkőzést… Hepp Kupa döntő következik jó pár játékosunk számára, utána egy kicsit tudunk szusszanni a következő fordulóig.”