Pados Noel

Author


Nemzeti Leány Junior Bajnokság „A” Döntő 4. nap

Nemzeti Leány Junior Bajnokság „A” Döntő 2020. március 22. (vasárnap) – Gabányi László Sportcsarnok 9:00 „E” vesztes – „F” vesztes [7. helyért] (LOJD-1027) 11:00 „E” győztes – „F” győztes [5. helyért] (LOJD-1028) 13:00 „G” vesztes – „H” vesztes [3. helyért] (LOJD-1029) 15:00 „G” győztes – „H” győztes [1. helyért] (LOJD-103

SERDÜLŐ BAJNOKSÁG FŐTÁBLA I., B csoport

Helyszín: Török Flóris Ált Isk (1237. Bp., Dinnyehegyi köz 2.) 2020.03.22. vasárnap 9.30 TÖRÖK FLÓRIS TÖREKVÉS SE/A – ÓBUDAI KASZÁSOK (LOSF-1025) 11.15 SOPRONI DARAZSAK AK/A – BEAC/A (LOSF-1026)

Nemzeti Leány Junior Bajnokság „A” Döntő 3. nap

Nemzeti Leány Junior Bajnokság „A” Döntő 2020. március 21. (szombat) – Gabányi László Sportcsarnok 09:00 „B” III. helyezett – „A” IV. helyezett [E] (LOJD-1023) 11:00 „A” III. helyezett – „B” IV. helyezett [F] (LOJD-1024) 13:00 „B” I. helyezett – „A” II. helyezett [G] (LOJD-1025) 15:00 „A” I. helyezett – „B” II. helyezett [H] (LOJD-1026)

SERDÜLŐ BAJNOKSÁG FŐTÁBLA I., B csoport

Helyszín: Török Flóris Ált Isk (1237. Bp., Dinnyehegyi köz 2.) 2020.03.21. szombat 11.00 SOPRONI DARAZSAK AK/A – TÖRÖK FLÓRIS TÖREKVÉS SE/A (LOSF-1021) 12.45 BEAC/A – ÓBUDAI KASZÁSOK (LOSF-1022) 17.00 ÓBUDAI KASZÁSOK – SOPRONI DARAZSAK AK/A (LOSF-1023) 18.45 BEAC/A – TÖRÖK FLÓRIS TÖREKVÉS SE/A (LOSF-1024) 2020.03.22. vasárnap 9.30 TÖRÖK FLÓRIS TÖREKVÉS SE/A – ÓBUDAI KASZÁSOK (LOSF-1025) […]

Más környezetben, de a labda pattog tovább!

A koronavírus járvány miatt kialakult vészhelyzet akadémiánkon is átalakította a mindennapokat, új kihívások elé állítva vezetőinket, munkatársainkat, edzőinket, sportolóinkat.

Regionális Serdülő Alapszakasz II. 3. forduló, Észak-nyugat

„A” csoport Helyszín: Zrínyi Miklós Gimnázium Zalaegerszeg, Rákóczi Ferenc u. 30, 8900 10.00 SOPRONI DARAZSAK AKADÉMAI/B – ZKTE (LRSE-7041) 12.00 RICSILLA – DKKA (LRSE-7042) 14.30 3. Helyért (LRSE-7043) 16.30 Döntő (LRSE-7044) „B” csoport Helyszín: Nagy Lajos Gimnázium Szombathely Dózsa György utca 4. 10.30 SZÉCHENYI KA – SOPRONI SERDÜLŐ DARAZSAK (LRSE-7051) 12.30 SZOSI – TAPOLCAI PÁRDUCOK […]

Nemzeti Leány Junior Bajnokság „A” Döntő 2. nap

Nemzeti Leány Junior Bajnokság „A” Döntő „A” csoport: Csata DSE, DVTK Akadémia/A, NKA Pécs/A, Soproni Darazsak Akadémia „B” csoport: Vasas Akadémia/A, Atomerőmű-KSC Szekszárd, BEAC-Újbuda KA/A, Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia 2020. március 20. (péntek) – Gabányi László Sportcsarnok 9:00 NKA PÉCS/A – CSATA DSE (LOJD-1017) 11:00 DVTK AKADÉMIA/A – Soproni Darazsak Akadémia (LOJD-1018) 13:00 Dávid Kornél […]

Nemzeti Leány Junior Bajnokság „A” Döntő, 1. nap

Nemzeti Leány Junior Bajnokság „A” Döntő „A” csoport: Csata DSE, DVTK Akadémia/A, NKA Pécs/A, Soproni Darazsak Akadémia „B” csoport: Vasas Akadémia/A, Atomerőmű-KSC Szekszárd, BEAC-Újbuda KA/A, Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia 2020. március 19. (csütörtök) – Gabányi László Sportcsarnok 9:00 ATOMERŐMŰ-KSC SZEKSZÁRD – BEAC-ÚJBUDA KA/A (LOJD-1011) 11:00 VASAS AKADÉMIA/A – Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia (LOJD-1012) 13:00 CSATA […]

KÖZLEMÉNY

A rendkívüli vészhelyzettel kapcsolatos Kormány rendeletekkel összhangban akadémiánk vezetősége az alábbi döntéseket hozta.



Keresés

Kiemelt Média Partnerink

Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia
  • Akarsz Te is segíteni nekünk úgy, hogy ez neked semmibe sem kerül?
  • Kérjük, támogasd személyi jövedelemadód 1 %-ával a Soproni Darazsak kis kosarasait!
  • Kattints ide a részletekért!
Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia