Bátor és lelkes kosárlabdát mutattak be

2019.03.26

REGIONÁLIS LEÁNY SERDÜLŐ BAJNOKSÁG ALAPSZAKASZ 3.FORDULÓ 2019.03.23. ZALAEGERSZEG

SOPRONI DARAZSAK AKADÉMIA „B” – BÖJTÖS-BAU RICSILLA 83:64 (16:19,27:12,29:7,11:26)
Egresits Réka 4, Prajczer Petra 12/3, Pallag Dorka, Grubits Fanni 7, Hipságh Viktória 8, Őri Sára 2, Kovács Rebeka 2, Cser Petra 11, Szekendy Szonja 8, Novotnik Boglárka 9, Bándli Janka 4, Hawkins Abigél 16

Bella Ferenc (edző): A hazaiak lelkes és hangos szurkolótábora kicsit megzavart minket a mérkőzés elején, de aztán kezdett éledezni a láng a petróleumlámpában, így fokozatosan sikerült magabiztos előnyt kiharcolni. A védekezésünk feljavult, tudtunk labdát szerezni és a támadásokat is lendületből sikerült befejezni. Az utolsó negyedben mindenki kapott lehetőséget, voltak, akik éltek is vele. Nagyobb koncentrációval kell, már az első perctől a pályára lépni!

SOPRONI DARAZSAK AKADÉMIA „B” – DKKA „A” 70:74 (16:16,19:20,10:17,23:19)
Egresits Réka 9, Prajczer Petra 18, Pallag Dorka 1, Grubits Fanni 9, Hipságh Viktória 6, Egresits Vivien 4, Kovács Rebeka 2, Cser Petra, Szekendy Szonja 2, Novotnik Boglárka 10, Bándli Janka 3, Hawkins Abigél 6

Bella Ferenc (edző): Győzelemmel felérő vereséget szenvedtünk! Megbeszéltük, de még sem sikerült maradéktalanul megoldani az ellenfél lerohanásait. Főleg ezek miatt nem tudtunk nyerni, de nincs okunk búslakodni, mert egy fizikálisan erősebb, jóval magasabb szerkezetű ’A’ csapattal játszottunk egy jó mérkőzést! Gratulálok a lányoknak, akik bátran és nagyon lelkesen kosárlabdáztak!